Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi fáj a szeméremcsontomnál...

Mi fáj a szeméremcsontomnál 35hetesen?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok és nagyon fáj a szemérem csontom meg a combhajlatba már felkelni sem tudok rendesen alig tudok menni és éjjel alig tudok megfordulni ugy fáj.a baba sokat keményedik de van hogy amikor mozog erös fájdalmat érzek deréktájékon föleg,ez második babám,szerintetek hamarabb szülök??
2011. máj. 25. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hamarabb fogsz szülni, de nem feltétlenül. Valószínű már nagyon megy le a drága, és készül a medencéd a szülésre. Kitartás! Boldog babavárást és jó babázást!
2011. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen,mondjuk nem bánám ha elöb jönne csak egy héttel legalább,mert már nagyon fáj,és az elsöt is tul hordtam 10nappal,akkor is ugy inditottak.
2011. máj. 25. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk! Csak nekem az első baba. Nem is gondoltam volna, hogy másvalakinél is vannak ilyen gondok, úgy gondoltam egyedi a problémám. Én is alig tudok fordulni, vagy felkelni, a menés néha groteszk mozdulatokkal tarkított, és sűrű nyögésekkel. Utálom, mert nagyon fáj:-( Nekem viszont nem fáj a derekam.

Holnap leszek 36 hetes.

2011. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ildii17 válasza:

Azthittem csak nekem van ilyen problémám, de nem. :D

megnéztem mi lehet ez az izom és elvileg a "csípőhorpasz izom" az. Írták hogy azért szokott fájni mert rossz a tartásunk és megrövidül az izom. Nekem speciel brutálisan elviselhetetlen. :D :S

Ha tornázok és rányújtok egy picit, első nap csak sokkal rosszabb, de utána pár napig szinte nem is fáj. A cipőmet néha alig bírom felvenni, nem birom megemelni a lábam. Aki tud hasznos infot hogy hogy lehet megszüntetni teljesen a fájdalmat, az irjon lécci! :D

35hkm

2013. márc. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!