Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Le kell váltanom a régi...

Le kell váltanom a régi fehérneműimet?

Figyelt kérdés

A nadrágjaim már nem jönnek rám. De ugye a fehérneműk maradhatnak, ha nem szorítanak. Ugye nem szorítják a babát?

És ha le kell cserélnem, akkor mikor érdemes?

Van kimondottan kismamis alsónemű?

21 hetes vagyok.


2009. márc. 16. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már nem érzed kényelmesnek.Van kifejezetten kismama bugyi különböző fazonnal,de sztem drágák.Én sima francia bugyit vettem amikor már a régiek nem jöttek rám.
2009. márc. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
vannak mindenféle kismamás bugyik, de iszonyúan drágák. Én 1 számmal nagyobb normál fehérneműt vettem. Nem volt nagy a pocim, így kényelmesek voltak.Ha téged nem szorítanak, akkor a babát miért zavarnák? Kismama melltartó is létezik, de én nem vettem azt se, mert nem volt rá szükségem. Elég volt a normál. Esetleg léteznek sportoláshoz ajánlott melltartók, azt is szeretni szokták a kismamák. Boldog babavárást!
2009. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kismama bugyik, de szemtelenül drágák. Én találtam olyan bugyit, aminek nincs elszegve a széle (Intimissiben) és ez nagyon kényelmes, szinte nem is érzem, hogy rajtam lenne. Addig jó a fehérnemű, míg nem érzed, hogy szorítja a pocidat. Az a lényeg, hogy ne legyen szoros a derékrésze, így sokáig tudod őket hordani. Én 30 hetes vagyok, elég nagy a pocim és én is ilyeneket hordok.
2009. márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Szia.Én azokat használtam amiket terhesség előtt,csak amikor már nagyobb volt a pocim letoltam a hasam alá,így nem szoritotta:D.Én a sima bugyit nem szeretem,így végig tangát hordtam még szülni is abba mentem:).Szerintem sem érdemes kiadni egy csomó pénzt a speckó bugyikra,mert utána már nem tudsz mit kezdeni velük,vegyél egyel nagyobbat.

6hós baba anyuja

2009. márc. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


csak három régi csipke tangámról kellett lemondanom, sajnos azok semennyit nem engednek:(

Amíg kényelmes, hord a régieket, úgy is érezni fogod, ha váltani kell, és akkor is érdemes fazont és egy mérete váltani.

(nekem a 12. héten kellett vennem pár Ms francia bugyit, 26hetes vagyok, és mind jó, kényelmesek.)

2009. márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!