Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhesség alatt költözöm...

Ha terhesség alatt költözöm el, akkor védőnőt kell váltanom?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem mész vissza már, akkor igen, mert szülés után látogatnia kell benneteket, és azt csak körzeten belül megoldható
2009. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen én is így voltam,ugyhogy tudom.mennyi idösen költöztök?
2009. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, én még csak be sem vagyok jelentve oda ahol lakom, de ez nem számít, mert a tartózkodásihelyed a fontos. Abba a korzetbe tartozó védőnő a hivatalos védőnőd.
2009. jan. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
25 hetes vagyok, 16kerületből a 14be mentem. és ha nem jelentkezek be, de itt lakom? :)
2009. jan. 15. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Midenképpen az a védőnőd, ahol laksz, mindegy, hogy be vagy-e oda jelentkezve vagy sem. Én is így jártam ezért egy kedves, fiatal védőnő helyett kaptam egy vén fapofát :((
2009. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jaj nekem is ez a bajom, tök aranyos... itt meg a nagy betondzsungelben képzelem mennyire meg vannak punnyadva... mindegy köszönöm a válaszokat...
2009. jan. 15. 16:57
 7/7 anonim ***** válasza:
3. válasz írü vagyok. Tehát teljesen mindegy mi van a lakcímkártyádra írva, ahoz kell elmenni ahol éppen laksz, alszol, tartózkodsz, huzamosabb ideig, mondjuk míg a baba meg nem születik. Csak az irhat a kiskönyvedbe. Hozzá kell majd járnod, rendszeres kontrollra.
2009. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!