Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek a helyemben?...

Kíváncsicska kérdése:

Mit tennétek a helyemben? Munkahelyet kell váltanom mert hittem a volt főnökömnek.

Figyelt kérdés
Szóval az történt hogy elhitette velem hogy bejelent.A munkanélkülim lejárt és csak nem jelentett be.Szóltam neki hogy baba lesz és azt mondta ne aggódjak megoldjuk, hogy mindkettőnknek jó legyen.Ekkor voltam 5 hetes.Addig addig halogatta a dolgokat míg 13 hetes lettem és közölte velem hogy nem tud bejelenteni, és nincs is szüksége tovább rám.Most találtam melóhelyt de éjszakázás van meg 12 óra.Felvettek de nem mertem szólni hogy most 18 hetes vagyok.De ha nem lesz bejelentett melóm semmit nem kapok szinte, alapban meg úgy terveztem hogy ha tudok szeptemberig mindenképp dolgozok.
2011. júl. 10. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy itt mindenképp be legyél jelentve, bár nem ezek a hónapok fogják megdobni a Tgyásod és a Gyed-ed összegét sajna, mert az előző évet és a szülés előtti hónapok bérét veszik alapul...
2011. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos éjszakai munkára várandós nőt nem alkalmazhatnak


"A várandósság kezdetétől a gyermek hároméves koráig nem kötelezhető a kismama sem túlórákra, sem éjszakai munkára. Éjszakai munka még közös megegyezéssel sem végezhető ebben az időszakban."

2011. júl. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!