Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szálkásítani kezdtem ma...

Szálkásítani kezdtem ma reggelire műzlit utána almát ettem, ebédre tojást de csak a fehér részét délután pedig 2 szelet vajas kenyeret! Ez így jó? Mikor fog kb meglátszani az eredmény?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:

nem jo!

a 2 szelet kenyer helyett csak feherjet egyel este!!!! vagy natur csirke mell,vagy joghurt, tej, de semmikepp ne kenyeret,attol nem leszel szalkas csak a hajad no

2011. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy a koplalás lenne a megoldás...
2011. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezen jót nevettem:).Ennek köze nincs a szálkásításhoz.Igen,ez koplalás.

Hol a 3óránként fehérje?Estére kenyér?

Egyszer ettél egész nap fehérjét azt a pár tojást,ami egy semmi fehérje bevitel szempontjából.

2011. márc. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm akkor több fehérjét eszek mostantól, és tudnátok írni egy jó étrendet akik aztmondták hogy nemjó?megköszönném
2011. márc. 31. 07:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, majd mindjárt írunk neked étrendet, és ha nagyon szeretnéd, akkor a házi feladatodat is megcsináljuk, csak küldd át emailben!


Tanulj meg táplálkozni, és csinálj magadnak étrendet!


Arról nem is beszélve, hogy súly, magasság, életkor, testösszetétel, életmód adatok nélkül, mégis hogyan kéne étrendet írni?

2011. márc. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez így nem jó, mert a vajas kenyér hízlal, pláne délután, és fehérjét meg nem eszel eleget. Inkább fél szelet kenyeret egyél sok felvágottal vagy túróval. A tojásnak nyugodtan megeheted a sárgáját is, ha egyszerre 2-nél nem eszel többet. Egyél sok halat és húst is. És nem árt edzeni egy kicsit az izmaidat, különben elbomlanak, és nem lesz mi szálkás legyen.
2011. márc. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én kb. így eszek minden nap, nem túl szigorú diéta, de fogytam vele. Mellette hetente 3-szor futok 25 percet intervallumosan, a többi napokon meg biciklizek 40 percet.


Reggeli: 2-3 tojásból rántotta, esetleg bele egy kis sonka, mellé 2 kis szelet tönkölybúza kenyér.

Tízórai: 1 zöldalma

Ebéd: normális ebéd, vagyis leves, és másodiknak kis adag főzelék / ha hús van akkor mellé csak igen kevés köret / édes másodikból csak keveset eszek.

Uszonna (általában sportolás után): 1 fehérjeturmix csokis ízben, mellé egy alma

Vacsora: 2 kis szelet tönkölybúza kenyér és 1 doboz halkonzerv.


Néha a vacsi és az uzsonna felcserélve, pl. ha aznap nem mozogtam.

Emellé ehetsz persze még rengeteg zöldséget, de én utálom a zöldségeket, legfeljebb uborkát és retket eszek néha.


Ez az étrend így összesen kb. 1500 kcal, kb 90 gramm fehérje, kb 150 gramm szénhidrát és kb. 50 gramm zsír.


A szénhidrátot lehetne még csökkenteni, de én utálok kenyér nélkül enni tojást vagy halat. Abba a kis teljes kiőrlésű kenyérbe nem halok bele.

2011. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utols kommentelő köszi ez nagyon hasznos volt ez alapján összeállítottam egyet amit ma kezdtem el és szerintem egész jó, ha vetnél rá egy pillantást megköszönném!:D


reggeli:műzli

tízórai:alma

ebéd:tojás csak a fehérje és ma pl spenót

uzsonna:alma+egykis halkonzerv

vacsora:halkonzerv


+nagyon de nagyon sok vizet iszok délelőtt megittam 2L-t meg délután is kb 2-t fogok

2011. ápr. 1. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!