Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segithetek? Segitetek? (Több...

Segithetek? Segitetek? (Több info lenn )

Figyelt kérdés
Olyan anyával, családdal ismerkednék akik nehéz anyagi körülmények között élnek.Hollandiában élek karitativ tevékenységet folytatok,szeretnék másoknak segiteni.Most például kb 80 db, 56-tól-68-as méretü ruhákkal(mosott-vasalt-hibátlan van közte márkás is) tudnék segiteni tényleg rászoruló szülönek.(ruhák ,cipök,rengeteg játék, stb)Ha valaki tudna nekem segiteni kérem írjon nekem.3 havonta járok Magyarországra.Alapitványokhoz nem szeretném leadni mert magam szeretnék kapcsolatban lenni a személlyel ,hogy tényleg jó helyre kerül ahol rászorulnak.Itt Hollandiában alapitványnál is tev'kenykedem.Segitségetelöre is köszönöm!
2011. máj. 26. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerek egy 3 gyerekes családot. Megkérdezem a címet,és megírom.
2011. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Privátban is nyugodtan lehet írni .
2011. máj. 26. 22:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a saját falumban foglalkozom hasonlóval, amolyan önjelölt civil családsegítő vagyok. Minden segítség jól jönne.

Ha érdekel a konkrét tevékenységem, írj!

2011. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

konkrétan hogy tudsz segíteni?

elviszed nekik házhoz? vagy hogy?

mert ha szegények gondolom érte menni nem tudnak...

élelmiszerrel is tudsz nekik segíteni?

köszi

2011. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos élelmiszerrel nem,mert több országon keresztül szálltani nem oly egyszerü. Kb. három havonta utazunk Magyarországra,igy oldjk meg a szállitást.
2011. máj. 28. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:

szia


csak kisgyermekes családnak tudsz/tudtok segíteni?

mert én ismerek egy családot ahol a nagyszülők nevelik az unokát mert az apa otthagyta terhesen az anyát az anya meg lelépett egy másik pasival, mindez 14 éve.

a nagyszülők elég szegények ha esetleg a fiúnak tudnátok ruhát meg cipőt küldeni akkor megírnám privátba a címüket meg mindent amit tudni kell.

biztos nagyon örülnének a segítségnek.

2011. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!