Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire számíthat? Barátnőmnek...

Mire számíthat? Barátnőmnek most lett meg az AFP eredménye, s alacsony lett. Nagyon aggódik és én is. Jövőhéten leveszik tőle a vért, a Down szűrésre amiért fizetni kell, de addig is miben segíthetek neki?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyire alacsony?
2010. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Addig is mond meg neki,hogy gyakran alacsony az érték a terheseknél.És az oka az,hogy az AFP egy adott mennyiség ami nem mindegy,hogy milyen testsúlyú anyukának az eredménye.Általában alacsony érték a testesebb anyukáknál fordul elő.Merthogy a mennyiség nem mindegy,hogy egy 60 kg-os,vagy egy 100 kg-os anyukában "oszlik" el.

Tesóm 110 kg volt,alacsony volt az értéke,volt speciális UH-n és egy tökéletesen egészséges 4 kg-os fiút szült 3 éve.

2010. márc. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én AFP-m is rossz lett,bár nekem magas!(semmi baja nincs a babámnak)A lényeg,hogy ne idegeskedjen,tudom nehéz,nekem is az volt,de az nem jó a bébinek!És ne hagyd,hogy sírdogáljon és arra gondoljon,hogy mi van,ha vmi baja van!Az AFP elavult teszt!Ha nem jó időben vették le,ha nem jó testsúlyt írtak rá,ha nagyobb a baba,már nem is jó az AFP!Nézzétek meg interneten is,hátha azzal vmivel jobb lesz!Én is majd bele bolondultam,de annyian írták az interneten,hogy nem volt jó az AFP-jük és semmi baja nem lett a bébinek!Sok szerencsét kívánok!

27 hetes kismama!

2010. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!