Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betöltott 27hetes vagyok és...

Betöltott 27hetes vagyok és 10kg hiztam. Ez nagyon sok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám képest topmodell vagy. Én híztam vagy 35 kg-t. Arra figyelj, hogy 12-15kg-nál ne hízz többet. Az már csak zsír, ami nem kell a babának (én ennek iszom most a levét). Rólam szüléskor kb. 13 kg ment le a baba súlyával, vízzel, vérrel, mindennel együtt.
2009. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hät en eddig 12kg-ot hiztam.a dokim azt mondta,hogy ez normälis,nem sok.58-rol kezdtem...szerintem a 10kg nem veszes,csak oda kell figyelnünk...nekem is kevesebb csokit kene ennem... :) 27hetes km
2009. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 29 hetes vagyok, és eddig 12 kg-t híztam... de mostanában nagyon gyorsan gyarapodik a súlyom!

Az orovosom szerint ez normális, ugyanis ikreket várok. De egyes terhességnél is 12-15 kg súly teljesen rendben van! Én úgy 15-17 kg-nál szeretnék megállni!

2009. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ekkorra már 16-nál tartottam, a végére + 20 kiló lett.

Most 3 hós a fiam és még 2 kiló rajtam maradt.

Szoptatom, szülésnél 6 kiló ment le, nemigen van étvágyam.

Ha te most 10-nél tartasz , akkor 16-körülire számíthatsz, de konkrétan nem lehet tudni ki mikor hízik , én az elején hirtelen sokat, majd alig, a végén pedig 4 kilót, így lett 20 kiló.

2009. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egész terhességem alatt 14 kg-t híztam. manóm 4280 volt és 58 cm. Volt olyan hónap, amikor nem is híztam. Arra figyelni kell, hogy ne legyél több, mint 15 kg valóban. De szerintem a hízás alkatkérdés. és spec sosem voltam kívánós. Szülés után 2 kg maradt rajtam. manóm már 8 hós.
2009. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!