Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Felicitas csomagot át lehet...

A Felicitas csomagot át lehet venni 26hetesen és 5naposan? Vagyis holnap?

Figyelt kérdés
Van értelme visszaküldeni a másik kettő felicitas kupont?
2009. márc. 16. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!!

betöltött 6 hónaposnak kell lenned, ennyi. én nem küldtem vissza a kuponokat, már így is elég reklám anyagot kapok.

2009. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 3. trimeszterben lehet átvenni, vagyis 28. héttől. DE! Tőlem pl meg sem kérdezték, hogy mennyi idősek vagyunk! Van ahol rá se kérdeznek!
2009. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én elmentem a boltba ahol a kádat is és egyebeket vettünk, az eladó meg sem akarta kérdezni, hiszen látszott, de az okostojás üzletvezető jól beszólt, hogy minek jöttem pénteken, ha csak hétfőn fogom betölteni, erre megmondtam, hogy most értem rá ide jönni vásárolni, de ha gondolja itt hagyom amit vettem, így nem kötözködött, hanem beduzzogta magát az irodába.Pedig olyan pillanatomban voltam, hogy mindenen bőgtem.

Én a többit is visszaküldtem, de nem tudom volt-e értelme, most 3 hósak vagyunk, hát nem nyertem semmit.

2009. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem léptem még be a harmadik trimeszterbe és akkor váltottam ki. Meg sem kérdezték, hogy pontosan hányadik héten vagyok.

A másik kettőt visszaküldtem. A www.felicitas.hu oldalon lehet nyomon követni a sorsolásokat. Ezen kívül még nem kaptam semmi visszajelzést, meg semmi értesítést. (gondolom nyerni sem fogok sűrűen, mert nem vagyok ilyenekben túl szerencsés :))

A barátnőm mondta, hogy szüléskor is jár egy csomag majd. Erről sajnos én nem tudok semmit, hogy pontosan hol kapom meg, vagy hogyan működik ez.

2009. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak: a második csomagot elméletileg a szülés után kapjuk meg a kórházban.
2009. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az elsőt is a szülés után vettem át, mert akkor találtam meg a kupont. Szó nélkül odaadták, ráadásul anyukámnak. De egyik se valami nagy eresztés, főleg szórólapokból áll.
2009. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem miért nincsen ilyen kuponom? 27 hetes vagyok, de az én kismama füzetem sima fehér füzetecske. Az előző terhességeimnél kaptam, de most nem.
2009. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!