Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Többedik terhesek! Mikor...

Többedik terhesek! Mikor éreztétek a nem első babátokat megmozdulni először?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:

A második babámat tutira a 15.héten,itt hátul tapadt a lepény, de olvastam itt olyat aki már hamarabb is, gondolom attól is függ, h a placenta hol tapad.

Az elsőt meg 20 hetesen éreztem, bár lehet nincs összefüggés, de ott a placenta a mellső falon tapadt meg.

2010. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4. baba, elöl tapadó lepény, mégis már 13 hetesen éreztem, olyan kis rebbenésszerűen mozgott :)
2010. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a másodikat a 20.héten a harmadikat pedig 16 hetesen
2010. jan. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első babát 20. héten, elől tapadó lepénynél. A másodikat 16. héten, szintén elől tapadó lepénynél. Most a harmadikat is 16. héten. A lepény tapadásáról nem tudok mit mondani, mert kettő dokihoz járok, az egyik szerint elől, a másik szerint hátul tapad. Most 19 hetes vagyok, de aprókát még mindig figyelni kell, mert nem mondhatnám, hogy hatalmasakat rúg. Tegnap pl. lusta is volt, már a sírógörcs kerülgetett, mire méltóztatta figyelembe venni az anyja hangulatát és mozgdult egy diszkrétet. Ráadásul egész nap meló van, ahol nem nagyon van időm figyelgetni sajnos.

2010. jan. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mind a 3 gyerkocomnek hatul tapadt a lepeny. Elso es masodik babat 16. heten, a harmadikat 14+5 heten ereztem eloszor mozogni.
2010. jan. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elsőt 20 hetesen, másodikat 18 hetesen.
2010. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőt 16. héten.
2010. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!