Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fürödhetek 12 hetesen? (többi...

Fürödhetek 12 hetesen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnénk ebben a melegben elmenni fürdeni. Balaton esetleg Velencei-tó vagy strand?? És melyik miért? (zárt méhszáj, eddig semmi problémám nem volt/nincs):)
2011. júl. 13. 20:43
1 2
 1/13 ava87 ***** válasza:

Én strandoltam terhesen végig. Október végén szültem, szóval egész nyáron terhes voltam már. És ez 2007-ben volt, rekordmeleg, amit akarsz, borzalmas volt. Semmi bajom nem lett. Voltam medencében is, Balatonon is.

Annyi, hogy a védőnő ajánlotta, hogy használjak ilyenkor Canestenes tampont, ezt meg is tettem, és kutya bajom nem lett.

2011. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én medencés strandra biztos nem mennék. Mondjuk amúgy is hajlamosabb vagyok a fertőzésekre, úgyhogy terhesen messziről elkerültem a "közösen pancsolós" helyeket.
2011. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Rákérdeztem a dokimnál amikor terhes voltam.Majdnemhogy megtiltotta.Hát így kihagytam.Most másodszorra, hogy kismama vagyok, szintúgy.Túlélem ha kimarad egy kis pancsi.
2011. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A strandot az én dokim sem ajánlotta, de a természetes vizeket igen. Sőt, van otthon medencénk, abba bármikor mehetek!
2011. júl. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:) Akkor marad a Balaton:))
2011. júl. 14. 08:48
 6/13 sumergo ***** válasza:

Én nem megyek sehová fürdeni, meg sem kérdeztem a dokit. Ma hiába van zárva a méhszáj, ha holnap reggelre elkezd kinyílni, azt nem veszem észre, úgyhogy inkább nem megyek. Szerintem nem áldozat, ha ezt a nyarat kihagyom a biztonság kedvéért.


23+3 hkm

2011. júl. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én sem úgy akarok fürdeni menni, hogy reggel elmerülök nyakig este kiszállok:) Bemegyek összevizezem magam, kiszállok és beszélgetünk a barátokkal:)
2011. júl. 14. 10:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát én pedig úgy fürdök! Ülök benne, amíg jónak érzem!:)))
2011. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim egyáltalán nem tiltotta, hogy fürödjek, még strandon sem! De én oda azért tudatosan nem megyek!

Bár 5 hetesen sikerült strandolnom, amikor még nem is gondoltam arra, hogy baba van a dologban.

Én már több helyen voltam idén, és megyek is, mert érdekes módon a vízben elmúlt a hasfájásom és a hányingerem is.

Én arra figyeltem oda, hogy nem sokáig pancsoltam, hanem bementem, mondjuk úsztam 20 métert oda, meg vissza, kicsit elmerültem, bevizeztem magam és már mentem is ki.

Szóval nem áztattam magam órákig, ahogy amúgy szoktam :)Meg sokkal lassabban is úsztam és nem vetettem bele magam egyből hanem fokozatosan mentem bele, a hasamat külön le is vizeztem.

Én a helyedben fürödnék ha minden rendben, és ha valami nem esik jól, úgyis érezni fogod!

De itt fogsz ilyen és olyan véleményeket is kapni, úgyhogy sok sikert a döntésedhez :)

7hkm

2011. júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindenképpen akarok fürdeni, imádom a vizet. Csak azt nem tudom, hogy strand vagy Balaton/Velencei-tó:) De úgy látom a természetes vizek előnyben:)
2011. júl. 14. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!