Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhesség alatti komplikációk...

Terhesség alatti komplikációk (görcsök, vérezgetés, gyógyszerek) és a szülés kimenetele (hogy császár vagy természetes) közt van-e összefüggés?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:

nálam az előzmények miatt fel sem merült a természetes szülés- nem görcsöltem /véreztem

viszont előtte már 1 hót benn feküdtem és az is kétséges volt hogy elvihetem 40 hétig

2009. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem már az első hónapokban iszonyúan fájt a petefészkem(lábra se bírtam állni)és a derekam.

A derékfájás végig elkisért,nem bírtam hanyatt feküdni.

Gyógyszerek görcsoldók...

És hát haránt fekvés miatt császároztak.

Nálam volt összefüggés.

2009. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és várom a többi véleményt.
2009. jún. 17. 14:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a legelején barnáztam, aztán kb. félidőtől görcsoldót(Halidort) kellett szednem, mert sokszor keményedett a méhem. Sokat kellett feküdni, fenyegtő koraszülés miatt. Aztán végül is 3 héttel korábban jött, de 3300 g volt, normál szüléssel.

2009. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a terhességem elején volt barnázásom, görcsöm, kórházban voltam, egész idő alatt táppénzen voltam, sokat kellett feküdnöm. 37. hét végén simábn szültem, semmi gond nem volt. Nálam nem volt összefüggés
2009. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a terhességem 5.hetében elkezdtem vérezni,nem is kicsit.Pihenéssel elmúlt és minden ok volt.Utána dolgoztam a 33.hétig.Szerencsére minden rendben volt.A 38.héten megszültem gyorsan komplikációmentesen.

Nálam nem volt összefüggés!

2009. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!