Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy fejvégű-e a babám?

Figyelt kérdés
Ultrahang még 4 hét kb., ezért kérdezem, hogy ti honnan tudtátok, hogy már befordult-e? :)
2011. máj. 30. 06:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyat, h vki megérezte, amikor befordult a baba, mert olyan erősen mozgott, forgolódott, h az már fájt az anyukának, de szerintem biztosat csak az UH alapján tudnak mondani.
2011. máj. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
UH-n tudják megmondani. Nekem mindig rajta volt a papíron, hogy I vagy II kpf. Még akkor is amikor csak szívhangot néztek. A római számok azt jelzik hogy jobb vagy bal oldalon van. Én éreztem amikor megfordult mert telesen más volt a mozgás mint egyébként.
2011. máj. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan én sem tudtam, hogy befordult-e anno, de gondoltam, mert egyik éjszaka nagyon nagyon mocorgott, szinte aludni sem tudtam tőle! :o) A következő uh-n pedig mondta az orvos is, hogy befordult!
2011. máj. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Másképp rugdosott, meg állandóan piszkálta a lábaival a bordaívem alját.

Az én dokim kívülről, tapintással állapította meg, hogy fejvégű a fekvése.

2011. máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy volt mint ahogy az utolsó írta. :) Ez a 26. héten volt. Azóta már nem vagyok biztos mert összevissza ficánkol. :)

30+3hkm

2011. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ugyanez van, 27 hetes vagyok, és a jobb oldalamon a bordáimat piszkálja, rugdossa, itt erősebb, a hasam alján gyengébben. 1,5 hete nagyon kellemetlenül-fájdalmasan mozgott, ezért gondolom, hogy befordult. Az első baba is elég hamar befordul, 28 hetesen már menetirányban volt, remélem most a 2. is követi a nővérét :)
2011. máj. 30. 12:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tudtam,hogy mikor fordult be,mert nagyon nagy mocorgás után teljesen máshogy éreztem a mozgást!
2011. máj. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!