Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismama vagyok. Egy...

37 hetes kismama vagyok. Egy nap egy párszor keményedik a hasam, és vannak menszi szerű görcseim, nem vészes de azért érzem. Ezek már a jósló fájások?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, ez már az lesz.
2011. máj. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

valószínű.most is ezzel küszködök de már vagy 2 hete.remélem hamarabb jön talán..:)

35+3kismama

2011. máj. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És amikor itt az idő ugyanezt fogom érezni csak erősebben?
2011. máj. 30. 10:58
 4/5 anonim ***** válasza:
2dik vagyok.igen erősebben,de nekem pl első szülésemnél csak a burok repedt és nem jöttek fájások.szal nem biztos h egyből fájásaid lesznek.
2011. máj. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen ez jósló. Nekem is volt a 30. héttől. A kiírt nap előtt 4 nappal amikor a nyákdugó távozott, másképp éreztem az egészet, derékból előrejövő fájdalom és a hasban összpontosul, megfájdul és keményedek. Erre a kórházban azt mondták jósló. 4 nap múlva ezek a fájások erősödtek és megszületett 40+1 napra a lányom.
2011. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!