Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kis mamák, hogy...

24 hetes kis mamák, hogy vagytok? Mekkora már a babátok?

Figyelt kérdés
Én iszonyú levertnek érzem magam,fáj a derekem és a pocim is szúrkál. Lehet hogy az idő?
2009. márc. 17. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! én most töltöttem be a 23. hétet és semmi bajom... a kis "albérlő" meg egyfolytában játszik a hasamban. Már napok óta örökmozgó :) Az alvás nem sikerül mindíg tökéletesen, forgolódok egész éjszaka. A levertség valószínű, hogy az időjárás miatt van..most hétvégén is esni fog a hó! még ilyet.... :(
2009. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ketteske ***** válasza:
Hello! Én pénteken töltöm a 24. hetet és nekem sincs (még) semmi bajom. Este kell csak 1x kimennem pisilni, de ezen kivül semmi. Szerintem is csak az idő miatt lehetsz levert, de ez legalább hamar elmúlik.
2009. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pont ma töltöttwem be a 24 hetet.Jól vagyok, bár a nagy pocim miatt néha a derekam fáj.A fejem is szokott néha fájni.Esténként egyszer pisilek.De amúgy jól érzem magam:))

Nem mondta most a dokim a pontos baba adatait, de azt mondta hogy a korának megfelelő:))

2009. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek gratulálok. Én , mi a mai nap is levertek voltunk:-(
2009. márc. 18. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!