Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen jó nőgyógyászokat...

Milyen jó nőgyógyászokat ismertek Miskolcon, aki nem a megyei kórházhoz tartozik? 24 hetes vagyok, még nincs orvosom.

Figyelt kérdés

Dr Dudás Ernő, Dr Hollósy Jánost és Dr Vrastyák Pétert ajánlották. Érdekel mennyiért vizsgálnak és hol? És az elérhetőségük. Járt valaki hozzájuk?

Előre is köszönöm.


2009. márc. 17. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel pont akkoriban fogsz szülni, amikor visszaköltözik a szülészet a Diósgyőri Kórházból a Semmelweis-be, így jó esélyed van, hogy az átmeneti időszakban mindenképp a Megyeiben fogsz szülni (nem lesz más...)
2009. márc. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én Dr.Hollóssynál szültem mindkét gyerkőcömet,és nagyon-nagyon meg voltam vele elégedve!Minden ismerősöm hozzá jár lassan,mindenki szimpatikusnak találta aki találkozott vel1x is.Ultrahangban is nagyon jó szakember,több esetet is hallottam,hogy klinikákra továbbküldött valakit mert ő látott valamit,amit 2-3 hét múlva fedeztek fel Bp-en,Debrecenben.Árat nem tudok mondani,mert több mint 1 éve szültem,azt tudom,hogy szerdánként a Máv rendelőben rendel este 5-7között,ott megmondja mi mennyi.Egyébként szerintem hasonló a többi orvoshoz a dij.
2009. márc. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy év vége felé költöznek vissza a Semmelweisbe.
2009. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak: elvileg júliusban, és állítólag most még tartják a határidőt. Persze ez még változhat...
2009. márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a Semmelweisbe járok Dr. Szabó Zsolthoz.

Még nem régóta járok, de nekem is ajánlották.

Amúgy nagyon kedves és szimpatikus orvos. A magánrendelése 5.000 Ft. Én szeptember végére vagyok kiírva, azt mondják addigra kész lesz a szülészet 8remélem így lesz).

13 hetes kismama

2009. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én Vrastyák doktornal szültem. Meg vagyok vele elégedve,a következőt is nála tervezzük. Lelkiismeretes,nagyon rendes orvos. A Bató házban rendel minden szerdán 16-19-ig. 6000ft egy vizsgálat.
2009. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!