Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolcon Dienesről vélemények...

Miskolcon Dienesről vélemények? Mostanában hogy dolgozik? Meg vagytok elégedve vele?

Figyelt kérdés
Én 2 éve szültem nála, és akkor nagyon rossz véleménnyel hagytam ott a kórházat. Most vállalnánk a 2. babát, és nem tudom hogy megint őt válasszam e?
2011. aug. 12. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm nála szült, de nagyon elégedetlen volt vele. Konkrétan nem fejtette ki, csak annyit mondott, hogy nagyon "nemtörődöm" alak.


Viszont van olyan ismerősöm is, aki nagyon kedveli, második babáját is nála fogja szülni.

2011. aug. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia!én is kétéve szültem nála és én nagyon meg voltam vele elégedve!!!ujra babát várok és megint csak őt választottam!!velem nagyon alapos minden vizsgálatnál!! megkérdezhetem hogy miért nem voltál vele elégedett?
2011. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mielőtt még befektetett volna a kórházba, már az előtt is észrevettem rajta hogy nem foglalkozik olyan alaposan velem, mint azokkal akikkel együtt jártunk a terhesgondozásra. Bár gondolom az is közrejátszott hogy nem tudtam minden egyes alkalommal mikor nála voltam, pénzt adni (szinte hetente kellett járnom hozzá több ok miatt is)és azért ennyi pénz nincs a világon aki győzné. És volt olyan hogy behívott kedd délelőttre, megállítottam és azt mondta hogy ő ilyet nem mondott mert kedden soha nem fogad betegeket mert akkor nincs bent. Akkor megy haza ügyeletből. Mondom akkor most én hazudok? Na mindegy a sok kicsiből egy nagy lett! Utána miután befektetett, rám sem nézett!! Semmit nem mondott hogy most mi lesz velem, hogyan tovább mindig csak az ügyeletes orvossal kommunikáltam. Aztán meg egyszer csak megáll előttem a folyosón, hogy ő nem lesz itthon mikorra ki vagyok írva, ezért válasszak egy másik orvost aki majd átvesz tőle! Mondom ÉN???? Na ez betette a poharat nálam. Aztán másnap elém rakott egy papírt, hogy este befekszem a szülőszobába, és másnap megindítják a szülést! Ő simán megszülesztett volna, ha nincs ott a főorvos, mert ő mondta hogy semmi féle képpen nem szülhetek simán mert annyira magas a vérnyomás hogy agyvérzést is kaphatok. Ő akkor is csak a sarokban állt, mintha nem is a betege lennék! Szóval sok kis apróság ami egy terhes nőt nagyon rosszul érint! Főleg hogy nemcsak az enyém de a gyerekem életével is játszott! Barátnőm is nála szült 1 éve, és sajnos nem kezelte ki egy fertőzésből, és így a gyerek keringési zavarosan született, meg azóta folyamatosan viszik orvoshoz... és mondták hogy ez a fertőzés miatt alakult ki. Szóval ennyi, de tudnék még mesélni róla. Akkor mikor bent feküdtem az ő betegei nagyon ki voltak rá akadva. Valakihez meg be se ment szülni, szegényke ott szenvedett, a doki meg mondta hogy ő most nem ér rá. Szülessze meg az ügyeletes!
2011. aug. 16. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem nála szültem, de az én szülésemnél ügyeletes volt, nagyon rendes manusznak tűnt, odajött a szülőszomán gratulálni, meg humorkodott, de ez nem jelenti azt,, hogy a te tapasztalatod nem állja meg a helyét... a szobatársam viszont 2-jára szült nála, és ő sem adott túl sok pénzt neki...ami azt jelenti, hogy az első babánál 30.000 FT-ot, most 5 hete a 2 babánál 35.000 ft-ot adott, neki problémás volt a teherbeesés is meg a szülés is, de nagyon figyelmes volt vele... de ez csak egy tapasztalat és nem is személyes...

2011. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!