Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik babakocsi a jobb?

Melyik babakocsi a jobb?

Figyelt kérdés

Kunert Vip vagy Tomas Bajtek?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. máj. 30. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mindkettőt csak akkor vedd meg, ha kertes házban laksz és nem kell sem tömegközlekedned, sem emeletre cipelned, mert baromi nehezek. Én a kunertet nem ajánlom, mert rengeteg vele a baj. Nagy, nehéz, rövid idő alatt tönkremegy, kényelmetlen a babának.

A másikat nem ismerem de gondolom ez az: [link]


Így elolvasva tuti ezt választanám és még olcsóbb is.

2011. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy kutya a kettő. Arról a Bajtekról még nem nagyon hallottam,ugyhogy ha muszály ebből a kettőből választanom,talán a kunertet venném,de leginkább egyiket sem. Nem tudok megérteni olyan anyukákat akik manapság nem fordulós kerekü kocsit vesznek. Multkor néztem a városban,egy anyukát,egy Kunert féle kocsival,hát szegényke ne tudd mit le nem szenvedett. Egy félkörivet ha kanyarodni akart,közben 34x fel kellett emelnie a kocsit,hogy fordulni tudjon,olyat meg hogy üzletben lavirozni a polcok között teljes mértékben elfeljtet. Még más a babakocsijával helyben megfordul az üzletben,ő oda be sem mehet.
2011. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok,módositok,tényleg inkább a Thomas B.mint Kunert,de leginkább egyik sem.
2011. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Úristen!!:O Mi az a Bajtek??

Miféle sz*rokért kérnek el pénzt??

Muszáj a kettő közül választanod??

Szerintem inkább adj hozzá még egy 20-ast és vmi minőségibbet válassz, vagy használtan egy márkásat vegyél.

De ez csak egy vélemény...

2011. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kertes házban lakom és nem tömegközlekedem,így a súlya nem gond.

[link]

Ez bolygókerekes és másnéven Tomas Xtream.Sajnos nem nagyon tehetjük meg hogy drága babakocsit vegyünk.

2011. máj. 30. 12:43
 6/13 A kérdező kommentje:
És a Raf Polról mik a vélemények?
2011. máj. 30. 12:43
 7/13 anonim ***** válasza:

A Rafpol-ról ugyanaz a véleményem!!

De!

Ha nem vehettem volna értelmes babakocsit, akkor valószínű én is a Kunert/Rafpolból választottam volna, mert ugye ezek vannak ilyen árban a piacon.

Azért sztem nézz szét az eladó használt kocsik között: Annyi van, mint a szemét, és nem is tudják olyan jó áron eladni használtan (sajnos -de neked ez most jó).

Én biztos körülnéznék a Vaterán, meg ilyen helyeken.

2011. máj. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a babának meg ezek a legjobb kocsik. Nem a mini mózeses, 20 centis sport résszel rendelkezők, amik csak szépek, de se nem könnyűek, se nem jók...


DE: A helyedben, ha nincs sok pénz, ebből is használtat vennék így az első évre, és utána meg egy szuper sport kocsit!

2011. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,de azért várok még:)

És azt letudnátok írni hogy mi nem jó,csak azért hogy akkor milyet keressek?

2011. máj. 30. 13:04
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Valóban így van ahogy az utolsó írja!Ebből max használtat vegyél,és majd egy év múlva egy szuper kis sportot.

Elmesélem hogy jártam:

Nincs sok pénzünk,de új és jó babakocsit akartunk,hát vettünk is 120 ezer forintért,tényleg hiper szuper volt és nagyon nagyon imádtam!!!!!

Csakhogy mikor 8 hónapos volt a babám rájöttem,hogy semmi szükségem egy ekkora kocsira.És eladtam 70 ezerért a 8 hónapos csodaszép kocsimat,mert egyzsrűen nem volt rá szükség

És vettem gy rohangálós sportkocsit,ami mindenhova befér ,könnyű,és szép is.

Egy nagyon fontos dolog!!!!Bolygókerekeset vegyél,falura is!!!!!!!!!!!!!!!

2011. máj. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!