Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek Danny Sport, Tako...

Szerintetek Danny Sport, Tako JumperX vagy Anmar Hilux babakocsi a jobb?

Figyelt kérdés
Ez a három babakocsi tetszik a legjobban, árban szinte egyformák és nem tudom eldönteni melyiket vegyem!Ha van valakinek ilyen, megírnátok a véleményeteket?Még azt nem tudom,hogy a Dannynek mosható-e a huzata,mert nem találtam sehol?írjatok légysz! Köszi
2011. febr. 4. 10:52
 1/8 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni,hogy mind a három multifunkciós babakocsi újszülött kortól!


20 hetes kismami

2011. febr. 4. 11:05
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem Tako Jumper X van!És nagyon imádom!!!Ezeket néztük mi is,amiket Te!De ez volt a legeslegjobb!!!!
2011. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Anmar Hilux! Nem fog leengedni a felfújható gumikerék és ugyanúgy rugózik mind tehát nem ettől függ mennyire kényelmes a babának.
2011. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem danny sport volt. Imádtam, míg a fiam fél éves nem lett. A mózes és hordozó része kifogástalan, mosható a huzata is, jó nagy a raktere, és szuperkönnyű tolni, megfordulni vele kis helyen, stb. Szóval csak pozitív. DE!! Mikor már ülni tudott a gyerkőc, át akartam cserélni a sport részére, ami viszont olyan sz@r kialakítású volt, hogy a gyerek sehogy nem tudott benne megülni, sem feküdni. Rossz helyen volt a bekötője, nagy volt az ülőfelülete, és kicsi a háttámla része. De ezt én láttam így, lehet, hogy nektek beválik. A többi amúgy nagyon jó benne, szerettem. Én is 20hetes vagyok. :-)
2011. febr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! A 20 hetes kismamitól kérdezem, hogy akkkor fél éves korában le is cserélted a kocsit?És most ennél a babánál is azt fogod használni, vagy másikat vettél?

A három közül nekem is a Danny tetszik a legjobban, de lehet, hogy ezek után meggondolom!Te mikor vetted a kocsit?Nem lehet, hogy azóta már változtattak rajta?

2011. febr. 7. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is a Danny Sport multifunkciós babakocsink van (2009 augusztusában vettük meg).

A kislányom és én is nagyon szeretjük :-)))

Én nem tapasztaltam azokat a hátrányokat, amiket az előző válaszoló anyuka írt. A sport résznél egyedül a karfa ráhelyezésével szenvedtem, de a férjem megmutatta a trükkjét, így azután azzal sem volt gondom.

Most várjuk mi is a második babát és eszembe sem jutott lecserélni ezt a babakocsit!

Azért megnéztem a másik két babakocsit is, amiket kérdeztél... igazából nagyon hasonló ez a három járgány ;-)

Mindenképp nézd meg élőben őket, ha tudod, mert biztos segít a döntésben.


Ha vannak még kérdéseid a babakocsiról, akkor írj nyugodtan! Segítek, ha tudok!


16 hónapos kislány és 15 hetes pocakbébi anyukája :-)

2011. febr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi Anmar Hiluxot vettünk. Nagyon jónak tűnik, de még csak egy próbakörön voltunk vele, ugyanis a kisfiam még jobban érzi magát a hasamban. A párom nagyon élvezi ennek a babakocsinak a tologatását... :)


Üdv: 35 hetes km

2011. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! 16.08-as vagyok. Igen, lecseréltük egy vector 4-re. Ezzel jobban meg vagyok elégedve, mármint a sport részével, majd júniusban kiderül, hogy milyen a többi része. :-) Mi is 2009 októberben vettük, lehet, hogy az még akkor egy másik konstrukció volt, a mostaniakat nem is néztem. De tényleg nagyon szerettem, míg megvolt, megérte az árát, jó nagy volt a pakolósa is,ami fontos szerintem. Ha a mostani danny-nek már más a sportrésze, akkor a legszuperebb kocsi lehet szerintem. Remélem nem tántorítottalak el! Ha bármi kérdésed van, írj még.
2011. febr. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!