Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmaradó menzesz után vagy...

Elmaradó menzesz után vagy előtt ha terhesek vagyunk miket észlelhetünk magunkon? Milyen terhességre utaló jeleket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2011. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt is. de én tapasztalatokat szeretnék kismamáktól.
2011. máj. 30. 12:09
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt semmi jele csak az,hogy elmaradt a menzesz,de van aki kimondottan rosszul van ilyenkor.Ez szerintem mindenkinél változó.Szerencsére nekem semmiféle tipikus terhességi rosszullétem nem volt.

Üdv:36 hetes kismama

2011. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia. Én amiket éreztem azok a következők. Én szédültem,már nagyon korán annyira elszédültem párszor,hogy meg kellett kapaszkodnom,folyamatos szurkálás a petefészek körül,és nyilaló érzés,ha tüsszentettem,vagy hirtelen fel álltam (itt még tesztet sem csináltam) és olyan érdekes íz a számba az meghatározó volt!! Valamint igen gyakran kellett pisilni menni,miután kimaradt 5.napon teszteltem pozitívat..

kb.ennyi :) Nálad mik vannak ?

2011. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más. Van, aki semmit nem érez, van akinek minden tünete megvan. Ha már meg kellett volna jönnie, de nem jött meg, javaslom vegyél egy tesztet. Nekem nem voltak tüneteim, csak az lett furcsa, hogy nagyon fáradt voltam mindig és álmos. Meg persze az elmaradt mensi, de azt meg úgy gondoltam, azért van, mert épp költözködés kellős közepén álltunk és a stressz miatt nem jön meg, úgy gondoltam. De nem.... 3 éves a kislányunk.
2011. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát nem akarom nagyon bele élni magamat mert félek nehogy ne legyen semmi.de nagyon fáradt vagyok ha tehetném egész nap aludnék.már 3 napja úgy érzem mindjárt meg jön de aztán semmi a hasam is olyan fura mint ha émelyegnék ja és égni is szokott a gyomrom.minden hónapban késni szokott ugy hogy nem is merek ezért sem tesztelni még meg nem tudom mikor 32. napban vagyok most!
2011. máj. 30. 17:26
 7/11 anonim ***** válasza:

szia, nekem allando alvasmania:) faradekonysag es mellfeszules. Kesobb gorcsolt a hasam, gondoltam most fog megjonni de nem, csak gorcsolt, gorcsolt.....kesobb is de akkor mar tudtam, hogy terhes vagyok. 2 het utan csinaltam tesztet eloszor. Mint kiderult a hasgorcs normalis az elso idokben mert a meh igazodik a babahoz es novekszik.:)

21 hkm

2011. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát ha holnapig nem jön meg akkor holnap veszek tesztet és csütörtök reggel első vizeletből meg csinálom.
2011. máj. 30. 19:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Sok sikert, barmit szeretnel!Majd ird meg, hogy alakult.
2011. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm hát remélem baba lesz :)
2011. máj. 30. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!