Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisebb FL és HUM szerintetek...

Kisebb FL és HUM szerintetek probléma? Mire utalhat? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most jöttünk a 36. heti uh-ról, ahol minden érték normális, sőt kicsit nagyobb is, viszont a baba combcsontja és karcsontja 34-35 hetesnek megfelelő. A szonográfus nem mondott rá semmit, mert hogy már túl nagy a baba, nem tudja átvizsgálni, de lehet, hogy csak genetika, ha nekem is rövidebb a karom és a lábam(fogalmam sincs, hogy rövidebb-e). Eddig mindig minden értékünk normális volt, sőt volt, hogy a combcsontot nagyobbnak mérték. Most nagyon megijedtem...Valamint egy picivel több a magzatvíz is..Szerdán megyek a dokimhoz, őt is megkérdezem természetesen, de addig szeretnék megnyugtatást lelni!

Amúgy a kislányunk 3170 gramm már:)


2011. máj. 30. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem annak idején azt mondta az orvosom,hogy az uh-nál 1-2 hét ide vagy oda nem számít.nálunk a kisfiam combcsontja rövidebb volt,mint kellett volna.annyit mondtak,nem lesz egy kosárlabdázó alkat.és tényleg,nem egy hosszú baba,de egyikünk sem az.
2011. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ! Közben már jártam a szülésznőmnél, ő is azt mondta, hogy valószínűleg inkább dundi lesz, mint hosszú, mikor megszületik:)

Ja és két hét múlvára ígérte a találkozást a szülésznő a súlya és a 3. fokban érett lepény miatt(az eredeti négy hét helyett) húha:D

2011. máj. 30. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:
szorítok neked és nagyon gyors és szép szülést kívánok,utána pedig jó egészséget mindkettőtöknek.
2011. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!