Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat illetve jo az az...

Előfordulhat illetve jo az az eredmény a leleten hogy c 2000 illetve k/1 27 hetes?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen lehet, és egyáltalán nem rossz.

A c2000 azt jelenti, hogy kicsit meg van rövidülve a méhnyakad, de zárt a méhszáj, ez jó így ahogy van.

A k/1 azt jelenti, hogy a fundus, az az a méh teteje a köldökhöz viszonyítva hol van, és ez is jó érték.

TEhát semmi baj, nyugi, minden rendben:-)

2008. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ez nem vezethet koraszüléshez ?27 hetesen ez normális hogy meg van rövidülve?
2008. jún. 12. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én most vagyok a 27. hétben, és már több, mint 3 hete 2 cm-re rövidült a méhnyakam + a külső és a belső méhszáj is nyitva van már 1 cm-re (igaz, 3. baba). Nem riogat az orvosom sem, csak azt mondta, pihenjek sokat, és természetesen napi 3x1 MagneB6. Ha neked a méhszájad még zárva, szerintem nem fenyeget a koraszülés veszélye, csak pihenj sokat!
2008. jún. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!