Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múlt héten cg:2000 most meg...

Múlt héten cg:2000 most meg cg:3110. akkor ez most hogy van?

Figyelt kérdés
mult héten jóslófájásoknál azt mondták cg:2000nél tartok ma voltam ismét orvosnál mert a nyákdugóm távozott és most meg azt mondták cg:3110.a 2000-ből hogy lett 3110?az első szám a méhnyak hossza nem?akkor visszanőtt vagy mi?
2011. máj. 30. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Legjobb tudomásom szerint ezek a számok visszafelé már nem változnak.

Egy kinyílt méhszáj vagy megrövidült méhnyak nem megy vissza a "helyére".

Inkább azt tudom elképzelni,hogy a múltkor mondtak butaságot, vagy a mostani alkalommal.


Rá kellett volna erre kérdezned.

2011. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia

vmit félreértettél :)

2000 volt az értéked.

szóval akkor a méhszáj csak ennyire volt nyitva

most meg 3110


3= a méhnyak 3 centire rövidült ( a 2 ről )

1= nyitva van egy centire a külső méhszáj

1=nyitva van egy centire a középső méhszáj

0=zárva van a belső méhszáj szóval

a babucid még védve van !

ez nap mint nap válzotik

semmi gond

szia

2011. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, rosszat írtál:)


2-ről nem rövidülhet 3-ra, mert a kettő rövidebb. És ez visszafelé már nem változik.


Kérdező, ha másik orvos vizsgált, akkor elképzelhető, hogy tévedett. Előfordul elég gyakran. Ez is elég szubjektív vizsgálat.

2011. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen két külön orvos vizsgálta.de szerintem akkor rákérdezek hogy most mi is van :) köszi
2011. máj. 30. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a gondom. Most jöttem az sztk-ból, sürgősséggel voltam bent, mert nagyon fájt a pisilés és nem akartam, hogy valami baci felszálljon a babához. A dokim a hét vége fel rendel csak. Így maradtam az államinál.

Hát kicsit meg is bántam. Direkt nem szóltam a dokinak aki bent volt, hogy nekem van fogadott dokim, mert féltem, hogy bunkó lesz velem, de nem tudom ennél, hogyan lehetett volna bunkóbb. Lényegtelen, ő a méhszájamra 3000 mondott, a dokim szerint pedig 2000-es. 2000-es a 24. héttől, akkor hogyan lehet a 30. héten már 3000-es?

2011. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!