Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. héten megrövidült, de...

30. héten megrövidült, de zárt méhszájjal (2000) van valami, amire/amivel vigyázni kell?

Figyelt kérdés
Terhestornára gondolom ugyanúgy lehet járni, mert zárt. De egyéb dologban kell valamit változtatni? Több pihizés, no szex...?
2009. nov. 13. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
a zárt méhszáj az 3000
2009. nov. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Az első szám a méhnyak hossza, első válaszoló! Hát szerintem ne nagyon tornázzál, hanem inkább pihenned kéne, mert tovább rövidülhet, ha erőlteted magad, és akkor ki is nyílhat a méhszáj idő előtt. Szex szerintem nem tilos! Feküdjél sokat, mert az ülés sem jó, attól is nyomódik.
2009. nov. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi fájásokkal mentünk kórházba 31 hetesen!De meg tudták állítani!Hál isten!Viszont nekem is "csak" megrövidült igaz egy cm-re (tehát: 1000)végig feküdtem utána!Doki mondta,így a 34. hétre már nyitva volt a belső méhszáj,a kis feje pedig beékelődött!35.héttől engedik h már elhagyjam a házat,de csak kísérettel megy!Elég erős jóslóim vannak,ugyh nemigen meredok egyben a végéig!37 hetes vagyok!

De így is azt mondták nagyon jó, h eddig kibírtuk!

Nem megijeszteeni akartalak,csak szerintem is inkább vigyázz magadra/magatokra,nehogy korábban jöjjön!

Üdv

2009. nov. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem a 30.ik héten 1cm re volt megrövidülve a méhnyak,és kinyilt a méhszáj is.a feje már 30 hetesen be volt ékelödve.feküdnöm kell azota is,mégcsak 33 hetes vagyok,jövöhét megyek vissza orvoshoz,kiváncsi vagyok,h mit mond,még eypár hetet kikell birnunk.de végülis a te eseted,az egész jo,30 hetesen.szerintem,már ne tornázz,meg ne cipekedj,szex az lehet,mert a méhszájad zárt.igy neked,még joformán mindent lehet,csak azért ne hajtsd tul magad.kellemes babavárást.fiú lesz,v lány?
2009. nov. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kiscsaj a drágám(-: Nagyon várjuk már, de még jó helyen van odabent(-: Köszi a válaszokat.
2009. nov. 14. 19:07
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 27 héttől volt 2000, de kibírtuk a 40. hétig. Többet kellett pihiznem, de semmi tiltás nem volt. :)
2009. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Szia!Nekem már a 21.héttől 2000-es a méhszájértékem.Nem szabad emelni,cipekedni.Semmi megerőltető!!!!!!!!Sex NINCS tiltva.Vigyázz magatokra!Boldog babavárást!34+2 km
2009. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a terhestornára is lehet menni?
2009. nov. 15. 21:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!nekem is lerövidült és zárt volt,kétszer kórházban voltam.A dokim azt mondta,ne menjek ,nem javasolja.Sok pihi,és feküdj,ne csak ülj,mert azzal ugyanugy nyomod a babát.

Nálam már a szexet se javasolták.Kitartás!

10 hós kislány anyukája

2009. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!