Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha keresztben fekszik a baba,...

Ha keresztben fekszik a baba, az kényelmetlenebb az anyukának, mint egy fejvégű baba? Nemrég voltunk 4D-n, ott mondták, hogy azért is fájhat a hasam, mert kényelmetlenül fekszik a baba. Keresztbe-, harántbafekvő babák anyukái, ti mit éreztek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Már a 3. babám harántfekvéses. Tapasztalatom szerint egyrészt könnyebb, hiszen nem nyomja annyira a szegycsontodat, levegőt is jobban kapsz, másrészt oldalirányban jobban feszít, kevéssé tudsz oldalt feküdni kényelmesen.
2011. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem kényelmetlenebb volt mikor harántfekvésben volt meg az is kényelmetlen volt mikor csücsült odabent mert akkor lefele rugdosott.....a legkényelmesebb a fejvégű fekvés volt.
2011. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A harmadik babámat várom 6 éven belül.

Az első kezdetektől fejvégű volt.

A második medencevégű a 37.hétig, most a harmadik totál harántban fekszik hónapok óta szinte...

Hát ez valahogy nagyon kényelmetlen. Mivel keresztben van így a gyomromat meg a tüdőmet már most felnyomja pedig még csak 34 hetes vagyok, alig kapok levegőt plusz a kis lába meg a keze is a bordám alatt kaparász illetve befelé.

Mondjuk annyiból jó hogy nem nyomja a húgyhólyagomat és nem kell 10 percenként pisilnem, mint a fejvégűen fekvő babánál anno.

De oldalt nem kényelmes aludni főleg jobb oldalt nem, pedig háton lassan meg levegőt nem kapok, szóval őszintén örülnék ha megfordulna lefelé végre.

2011. máj. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 27. hétig harántfekvéses volt a kisfiam de utána befordult és azóta sokkal kényelmetlenebb. Most sokszor lefelé bokszol és feszíti magát. Néha sikerül úgy nyomakodnia, hogy a hüvelyeben érzek erős szurkálást, máskor meg folyamatosan pisilnem kell. Amíg keresztben feküdt ilyenek nem voltak...

30+3hkm

2011. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Uh nélkül lehet tudni, hogy hogyan fekszik a baba? Ezen töröm a fejem napok óta. Néhány napja érzem a baba mozgását és mindig a bal oldalamon érzem a rúgásást. Ebből arra gondoltam, hogy talán keresztben fekszik.Lehetséges? Bár holnap megyünk uh-ra, majd megkérdezem ott is.
2011. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!