Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesen akkora a...

7 hetes terhesen akkora a hasam, mint 5 hónapos terhesen volt az első babával, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

Egészen alul már látom,hogy mitől nő.Az oké.

De felette,létezik hogy ennyire felpuffad egy kismama? Felesleg nincs rajta,csak megynyúlt bőr,de attól nem lehet ekkora.

Párom is és én is döbbenten nézzük.


2011. máj. 30. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen lehet, hogy felpuffadtál. Viszont azt mondják, hogy a második babánál már hamarabb nő a pocak. Boldog babavárást! :)
2011. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Igen,ezt én is hallottam és olvastam ezer helyen,de ez tuti nem a babától nőtt ekkorára.

Hiszen középmagasan még nem lehet baba,odáig csak valamikor középidőben emelkedik fel a méh.

2011. máj. 30. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:

14 hetes vagyok és a köldökömet elérte már a méhem (3. gyerek)

Csak első babánál igaz, hogy félidőben ér a köldökig a méh.

2011. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Üdv a csapatban! Én is a 2. babámat várom, és kb. az 5. héttől hordóval járkálok! Iszonyúan puffadtam, az első babámnál én nem emlékszem ilyesmire. Konkrétan kellemetlenül éreztem magam, hogy 6-7-8 hetesen mekkora hassal járkálok. Most a 14. héten vagyok, talán mintha alábbhagyott volna a puffadás- vagy csak már megszoktam:)
2011. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 10 hetes vagyoik a másodikkal,és nagyon durván nagy a pocim!! Nekem is furcsa,elsőnél nem így volt...persze,most van hájréteg is a hasamon,lehet amiatt is előbb látszik a pocak...érdekes nekem is a helyzet:-DD
2011. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!