Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhességi tünet?

Lehet terhességi tünet?

Figyelt kérdés
3 hónapja nem szedek fogamzásgátlót, és most lenne aktuális, hogy megjöjjön. Már 2 napja erős menstruációs fájdalmaim vannak. Vérzést alig, épp csak minimálisat észleltem. Egyébként is fáradékony vagyok, de most különösen. Ez lehet terhesség jele, vagy csak a hormonok vacakolnak velem?
2011. jún. 1. 21:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzáteszek, hogy hőemelkedésem is van. 36,9-37,4. Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 1. 21:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj holnap reggel egy tesztet, mert amit leírsz, az kétesélyes. Habár terhességnél nem erőteljes görcsök vannak, hanem csak olyan fájdogálás.
2011. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha hőgörbét vezetsz az ébredési hőről, akkor a z jó jel. Viszont, ha ez napközbeni hőmérséklet, akkor nincs jelentősége.
2011. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csinàlj egy tesztet, vagy menjél orvoshoz.
2011. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenképp csinálok tesztet, miután biztos nem jött meg rendesen. Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 1. 21:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, de minimális esély van rá. Drukkolok!
2011. jún. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na teszteltél már? Mi lett?
2011. jún. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ohh, nagyon köszönöm az érdeklődést, de nem kellett tesztelnem. Ma megjött.:) Testvérem mondta, hogy Neki hasonló tünetei voltak terhessége kezdetén. A hormonok vacakoltak, ma már hőemelkedésem sincs.:)Persze nem lenne probléma egy esetleges terhesség, de nem is keseredtem el. Nincs még veszve semmi...:)
2011. jún. 2. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!