Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit egyek, vagy igyak, hogy...

K.Andi83 kérdése:

Mit egyek, vagy igyak, hogy legyen tejem?

Figyelt kérdés
37 hetes kismama!
2011. jún. 2. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Az alkoholmentes sör állítólag jótékonyan hat a tejelválasztásra.
2011. jún. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is az alkoholmentes sörről hallottam:)
2011. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem van egy 2 éves lányom aki a mai napig cicizik!császárral szültem,ezért elég nehezen akart beindulni a tejem!én szedtem homeos bogyót és tejserkentő teát is de rájöttem hogy az egyetlen és leghatékonyabb módja ha minél többször cicire rakod!ha nem csak 3 óránként szoptatsz hanem ahogy a babád kéri akkor tuti lesz elég tejed ameddig csak akarod és nem fog begyulladni a melled sem!
2011. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a köményes kaják igencsak megdobták a mennyiséget. Tojásleves vagy ami a kedvencem azóta is: édeskömény-krémleves. Bár ezt a zöldséget inkább ősszel-télen kapni.
2011. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált a Mecsektea Tejszaporítója. Enni, pedig nekem azt mondták, hogy krumpli és minden ami szénhidrát. Eddig azt gondolom, hogy bevált a dolog, mert kisfiam vasárnap lesz 4 hónapos, most 7,20 kg, 3,85-nel született, szóval szerintem még 6 hónapos kora előtt meg lesz a "duplázás" :)
2011. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21:20-as vagyok. A lényeg, hogy INNI,INNI, INNI!!! Legyen meg a napi 2-2,5 liter, de inkább 3 liter. Ja és a tejszaporító teát én úgy ittam, hogy 2 liter vízben volt 2 filter. A dobozon írt felhasználás nagyon tömény, hasfájást okozhat.
2011. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A barna sör:)
2011. jún. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!