Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+1hetesen mit egyek, hogy...

36+1hetesen mit egyek, hogy ne legyen ennyire sok savam, hogy ne legyek ennél jobban szorulásos, és ne is éhezzek, mert állandóan éhes vagyok, és már nem nagyon szeretnék hízni?

Figyelt kérdés
71ről indultam most 84,5vagyok.
2010. ápr. 27. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Még tűrj egy picit. Már nem sok van hátra.

Sok sav: rennie, én még éjjel is felébredtem (magamtól) enni

Szorulás: sajna passz, nekem nem volt, de szilvalekvár?

Ne éhezz: Ne is, most szükséged van a táplálékra

Hízás: No fehérkenyér, csak rozs, 6 után csak gyümi és napközben no nasi. Ennél többet terhesen nem nagyon lehet tenni sajna.

Egyébként én 16 kgot híztam, 3 hónapja szültem, 3-4 van meg. Ne aggódj, lemegy majd.

2010. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a savra csak a Rennie antacidum volt hatásos 30 percekre, rengeteget ettem belőle... A szorulásom akkor múlt el, amikor abbahagytam az Elevitet (vastól van). Amúgy rengeteg salátát ettem, utána már jobb volt. Illetve igyál rengeteget (3 liter egy nap). Ez a két utolsó a hizásra is jó, de sajnos nem csak a táplálkozáson múlik... Én a 36. hét után már nem hiztam, pedig a baba igen.

Kitartást!!

2010. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!