Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit nem ehetek? 27 hetes...

Mit nem ehetek? 27 hetes terhes vagyok és magas a cukrom. Még nem annyira hogy szigorú diéta legyen de azt mondták ne egyek annyi édességet. De én egyáltalán nem eszem édességet!

Figyelt kérdés
Szóval a napi étkezéseimnél kell odafigyelnem, de nem értek hozzá.Miket szabad és miket csak mértékkel...
2009. ápr. 15. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A következőket kell betartanod:kevés kenyér,inkább barna- v.teljes kiőrlésű;kevés tésztaféleség,nekem azt mondta a védőnőm,hogy inkább egyek sült- v.főtt húsokat/főleg fehérhúst,csirke,pulyka,hal/és krumplit v.párolt zöldségeket hozzá;felejtsd el a cukros löttyöket/agyoncukrozott üdítők és gyümölcslevek/,helyette inkább igyál buborékmentes ásványvizet esetleg citrommal,szőlőcukorral ízesítve,vagy ugyanezeket alkalmazva gyümölcsteát.Minden héten tarts egy méregtelenítő napot,amikor csak szigorúan zöldséget,gyümölcsöt/nyersen/,esetleg joghurtot fogyasztasz és b.mentes á.vizet iszol.Ha javasolhatom este 6 után már ne egyél semmit.Nekem ezek a dolgok beváltak,azóta nem pörögnek a kilók rám és jobb a közérzetem is.Persze nem azt mondom,hogy néha nem iszom meg egy pohár kólát,vagy egy kis tányér túrós tésztát...de nem viszem túlzásba.Remélem tudtam segíteni.

Üdv:32 hetes km

2009. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezzel sokat segítettél:-)Az a baj hogy amióta tudom hogy nem ehetem annyira kívánom az édes dolgokat hogy alig bírom ki:-)))))
2009. ápr. 16. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!