Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas a vérnyomásom! Van itt...

Magas a vérnyomásom! Van itt olyan kismama, akit befektettek ezzel aproblémával akórházba?

Figyelt kérdés
mennyi volt az a vérnyomás, amivel kórházba küldtek?
2011. jún. 2. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
igen,engem befektetek 32 hetesen és bent is voltam szülésig,a 38. hétig.nagyon vizes voltam és gyógyszerrel is 140-150 volt a vérnyomásom.
2011. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 héttel a szülés előtt 180-as lett a vérnyomásom. Be is fektettek a kórházba. Vérnyomás csökkentőt kellett szednem a szülésig.
2011. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem, mert szedem a dopegytet 2x1 naponta, ezzel 135-155 között van, de a doki csak azt mondta, mérjem, és ha ennél fejebb megy, akkor szóljak! Csak másoktól meg azt hallom, h ezzel márkórházba szokták küldeni az embert... 36.hetes vagyok
2011. jún. 2. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is végig magas volt a vérnyomásom, 135-140/90-95 körül, 3xfél dopegytet szedtem, majd 37 hetesen -sztem az időjárástól - felment 145-150-re. Bementem a kórházba a szülésznőm javaslatára, aki azt mondta, hogy további gyógyszerrel leviszik majd, és nem lesz semmi extra. Végül a dokim bent tartott a kórházba, de csak annyit tettek, hogy emelték a dózist... kevesebbet mérték a vérnyomásom, mint én otthon, szenvedtem hogy ott kell legyek arra várva, hogy megszülessen a baba. Végül 5 nappal később meglett a baba, akkor mérges voltam, hogy miért kellett ottmaradnom, de végülis talán mégis megnyugtató, hogy helyben van az ember, ha bármi komplikáció lenne. Egyébként szüléskor nem volt semmi extra a vérnyomás miatt- bár paráztam emiatt eleget.Jelezd az orvosod felé, ha megy felfelé a vérnyomásod, ő biztos helyesen dönt, hogy hogy kezeljék, ha szükséges! Jó szülést!
2011. jún. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!