Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalataidra és/vagy...

Tapasztalataidra és/vagy ismerőseid elmondásaira alapozva, mit mondanál, ha alábbiakat kívánom milyen nemű gyermekem lesz?

Figyelt kérdés

Friss,lédús dolgokat kívánok: zöldségek,gyümölcsök,saláták. Ételek és nasik közül csak a sósak jöhetnek szóba!


Édességre, édes ízű dolgokra rá sem tudok nézni,és sajnos így van ez a hússal is,bár abból azért egy kevéskét eszek,mert kell az is!


Tudom,ahány terhesség annyi féle.

De mégis....


Köszi a válaszokat!


2011. jún. 2. 21:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hát ahogy én hallottam mivel nem kivánsz édes dolgokat akkor fiad lesz. főleg ha több zöldséget eszel, mint gyümit.
2011. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem butaság ilyen jelekből kikövetkeztetni, hogy fiú vagy lány lesz-e. Sokat számít az is, hogy nyár van éppen, vagy tél, hogy helyezkedik a babád stb.

A találgatások amikor bejönnek, az csupán a véletlen műve. Ez van.

2011. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ez valószínűleg csak egy babona, de nekem bejött :)

állítólag édességnél kislány, sós ételeknél kisfiú

én nagyon édes szájú vagyok alapban, de terhesen meg a sósat kívántam, és kisfiam lett :)

2011. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a terhességem előtt soha nem voltam édes szájú most szinte csak az édeset kívánom és kislányom lesz.Nálam bejött,persze ez nem mindenkinél van igy.
2011. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is undorodom az édestől, meg sósakat ennék. A dokim az uh-on azt mondta, mintha lány lenne. Még nem bizti, csak 11 hetes.
2011. jún. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár nekem első terhességek, ugyanezek igazak rám mint ahogy leírtad!

És kisfiam lesz!:)Szóval pl nálam bejött az amit az első írt neked!


20 hetes kismama

2011. jún. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jajj elöző vagyok, első terhességem bocsi elírtam!

És boldog babavárást!:)

2011. jún. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sumergo ***** válasza:

Ha lenne ilyen, akkor azt mondanám, az én babám menet közben váltott nemet, mert 12. hétig egyáltalán nem kívántam semmi édeset, csak paradicsomot paradicsommal! Azóta viszont rájárok az édességekre, nápolyi, jégkrém, süti, bármi ami édes, már vissza kell fognom magam! És kislánynak látszik a doki szerint, majd 2 hét múlva már biztosabb lesz!

17+4 hkm

2011. jún. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt gyümölccsel, édeset édessel kívánok... és kisfiam lesz :))
2011. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szintén az édeset kívánom és szintén kisfiam lesz.... erre nem szabad alapozni... :))))) Szerintem inkább várd meg az uh-t hogy ott mit mondanak :) de még az sem feltétlen biztos.
2011. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!