Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 32. héten ki hogy állt a...

A 32. héten ki hogy állt a kilókkal? Nekem az elmúlt 3 héten semmit nem változott a súlyom. Ez hogy lehet? Ki hány kilót szedett fel a 32. hétig?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

én is a 32. héten jàrok. én eddig 10kg tartok. nàlam is mindig vàltozo volt hogy mikor mennyit hiztam. volt mikor semmit volt mikor 4 hét alat 4 kilo.

különben hogy érzed magad?

2009. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én szombaton leszek 32 hetes,és eddig 22kg jött fel rám. 50kg-ról kezdtem...eddig se a védőnőm se a dokim nem jelezte hogy elég. Nem érzem magam daginak bár bánt ha kimondom hogy 22. Aki meglát és megtudja hogy mennyivel vagyok most több az inkább azon szörnyülködik hogy 50kg-osan milyen csontkollekció lehettem. Ez a második terhességem és 2005-ben szintén hasonló volt a kilókkal a helyzet. Akkor is 50-ről indultam és 77 lett a vége. Napokban hasonlítottam össze az akkori adataimmal és most 1-2 kg plusszom van ahhoz képest.Érdekes hogy aki akkor is látott és most is az azt mondja hogy közelében nem járok "dagiságban". Akkor 4130g és 58 cm lett a babóm. Az eddigi adatok alapján most nagyobbra kell számítanunk:D Nálunk az apuka genetikája olyan hogy "nagydarab"... Naponta bevillan azon emberek írása akik aggódnak vagy felháborodnak a 15 kg plusszon. De pont ma jelentetti ki a párom hogy rég látott ilyen szépnek és egézségesnek:D Ja és a vérképem és minden eredményem eddig "tökélete". Ugy hogy élvezem minden pillanatát a pocakosságnak. Még ezt a terhességet soha nem élveztem annyira mint ezekben a hetekben. Pedig 106cm-es a pocóm:D További boldog babavárást minden pocakosnak:D 31 hetes
2009. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat


Egész jól vagyok. Igaz mostanában a babám a bordámat rúgja és kevésbé vagyok már aktív, de azért még nem vészes. Este nehéz elaludni és sokat járok pisilni, de már nincs sok ezt már féllábon is kibírom.:)

De mindent megér!

2009. márc. 18. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!