Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » , , Kicsi pocival" rendelkező...

, , Kicsi pocival" rendelkező 35-36 hetes mamik! Tesztek fel nekem képet a hasatokról?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 13:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
[link] Igaz ez 37 hetes pocakom.
2011. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Off...

Azta, nekem most ekkora 22 hetesen, mint az első válaszolónak:-S

Könnyű szülést és boldog babázást nektek!!

2011. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszi a gyorsaságod! A tiedre is gondolom sokan mondják,hogy nagyon apró. Engem már nagyon idegesítenek. Megmérnéd a körfogatát.
2011. jún. 3. 14:08
 4/23 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. 100cm pont, ennyi volt a lanyommal is(40heten), mivel ez a masodik baba. Napokban torten ilyen pl. tegnap jatszoteren beszelgettem egy novel aki meselte hogy lanya es fia kozott 3 ev a kulombseg (elso lanyom 2.5hos, most fiut varok), meselte hogy jol kijonnek igy is hogy nem egynemu testverek..na meg hogy nallunk is mire szulok 3 eves lessz a lanyom.. Mondtam nem nem, most toltotte majus vegen a 2.5 evet es jovoheten kell szulnom :-)) Ma is elcsodalkozott egy ismerosom hogy mar itt az ido?? Vagy hogy hova fer el a gyerek? Lanyom 3400szuletett 40+3 hetre.
2011. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Engem is 7 hós terhesnek néznek. Szintén 2. baba. Az én fiam Április végén volt 2,5 éves. A másodikig még van egy hónapom. Jövőhétre vagy kiírva? (Ez engem is ledöbbentett.) Hanyadikára? GOndolom makkegészséges a bébi odabent,nincs lemaradva.
2011. jún. 3. 14:26
 6/23 anonim ***** válasza:
Igen jovohet pentekre vagyok kiirva 10-re. Nincs lemaradva :-))
2011. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Akkor használd ki ezt a pár napot a pihenésre! Aztán könnyű szülést!
2011. jún. 3. 14:37
 8/23 anonim ***** válasza:

Ez volt a 35. heti kép. Azóta már megszületett ugyan, de nekem végig kicsi pocim volt. Legalábbis mások szerint. :)

[link]

2011. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
sziasztok ugyan képet most nem tudok felrakni de nekem is ekkora a pocim mint a képfeltöltös válaszolónak és 20 nap múlva szülök sokan el sem hiszik hogy már így a végén vagyok és azt mondogatják hogy biztos kicsi és le van maradva vagy a dokik elszámoltak valamit pedig minden rendben és a menzesz szerint is és uh szerint is ua. a dátum mondjuk nekem szabályos 28 naposak voltak a ciklusaim és tűre pontosan tudtam mindig hogy mikor jön meg és múlik el :)
2011. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


30+5naposan 2.baba és kislány...A fiamnál is pici pocim volt én kifejezetten élveztem a könnyű terhességet sosem volt bajom semmi...És mindig ezzel szekáltak hogy pici és biztos a baba is pici lesz.mire39+6napra a fiam 3340g al és 51cm -el született természetes úton:)Ma már 2éves és 1 hónapos:)szépek a pociaitok:D

2011. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!