Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » , , Kicsi pocival" rendelkező...

, , Kicsi pocival" rendelkező 35-36 hetes mamik! Tesztek fel nekem képet a hasatokról?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 13:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az utolsónak nem is kicsi a pocakja
2011. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Utolsónak szerintem se kicsi. Van még kb 10 hete, azalatt rengeteget nőhet még.


Nekem második babával elég nagy a pocakom.


[link]


itt 23+4 hetes. Engem meg mindenki azzal ugrat, hogy biztos ikrek. Napos szinten legalább 1 ember megjegyzi. Pedig csak 1 baba van bent.


Biztos rossz lehet, ah ilyeneket mondanak, hogy nem fejlődik jól, stb. De legyetek ti az okosabbak, engedjétek el a fületek mellett ezeket a beszólásokat. Akinek van egy kis esze az úgyis tudja, hogy nem a pocak mérete határozza meg a baba méretét.


Mindenkinek sok boldogságot.


24 hetes km

2011. jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Nem tudom mennyire kicsi. Szülés előtt 4 nappal - 38+3 - lett fotozva. A környezetemben nagyobb pocakok voltak.

2011. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
11:15-öps vagyok. Elfelejtettem írni, hogy harmadik baba, és 3150 gramm volt és 54 cm hosszú.
2011. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

En is kis pocakos voltam mindket babaval, pedig nem lettek kicsik. Az esetemben szerintem ezt az okozta, hogy egyreszt magas vagyok, masreszt eleg sokat sportoltam, attol fuggetlenul, hogy hiztam terhesseg alatt (az elso gyerekkel 25 kilot, de lement hamar), szoval a hasfalam gondolom meg igy is erosebb maradt. A doki szerint emiatt is volt, mert jobban megtartotta a mehemet.

Vegulis mindegy volt, vagyis nem mindegy, mert en orultem, hogy ilyen lapot osztottak nekem. Nekem csak az utolso trimeszterre kellett beszereznem kismamanadragot, addig siman elvoltam a csipogatyakban, vegig tudtam csinosan oltozkodnom, csak 14 honap van a ket gyerek kozott, nem esett nehezemre ellatni az elsot, amikor a masodikat vartam, vegig fitt voltam. Szules utan a hasam a regi lett, csak a bornek kellett ido, hogy visszahuzodjon, de amugy lapos hassal mentem haza a korhazbol. Ennek is orultem. Az utolso hetekben mar igy is ugy ereztem, hogy leszakad a hasam, mert kispoci, vagy nagypoci, de ha benne van egy 3700 grammos gyerek, akkor azt ugyanugy nehez vinni...

Szoval ekkorak voltak az en pocakjaim.

Elso babaval terhesseg vege fele:

[link]

Masodik babaval 23 hetesen (szinte semmi sem latszott):

[link]

Masodik babaval 33. heten:

[link]

[link]

2011. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

[link]


Szülés előtt 2 héttel készült, 37 hetesen. Nekem igazából 32 hetesen kérdezték meg először, hogy babát várok-e, mikor kijelentettem, h igen és 2 hónap múlva szülök mindenki csak ámult, h még nagyon az elejére gondoltak... Sőt volt olyan aki egész terhesség alatt látott, de nem tudtam, és amikor már a fiamat tologattam megkérdezték, h kié a baba....

2011. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
18:25 vagyok,pedig a dokim szerint is kicsi a hasam el is küldött uh-ra az idi*ta mert kicsii a baba is biztos vissza van mardva holott a fiamnál is ugyanilyen kicsi volt és teljesen normál súlyal született
2011. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Kezdek megnyugodni a sok kispocak láttán. Legalább van viszonyítási alapom. Köszi nektek.
2011. jún. 9. 15:46
 19/23 anonim ***** válasza:

A kisebb pocinak azért előnye is van! Legalább garantáltan nem lóg majd a bőrötök! Nekem sajnos csak a 2. babánkkal volt kicsi a pocim, az elsővel meg akkora,hogy csúnya fityegő bőr maradt rajtam.- végül is csak engem zavar,de nagyon.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát Mindenkinek!!

Akiknek pedig már megvan a babó: Jó babázást!!


Üdv:26 heteske

2011. jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Első válaszadó! Már biztosan megszültél,ugye? Jól vagytok? Megkérdezhetem mekkora súllyal született a babád?
2011. jún. 22. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!