Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegedi Szülészeti Klinikán...

Szegedi Szülészeti Klinikán szükségem lenne egy felelősségtudattal rendelkező becsületes szülészorvosra. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi Sikovanyecz dokihoz járunk (magánrendelésre is), ő az egyik legjobb szakmailag és emberileg egyaránt. Lehet, hogy nem olcsó, de nekünk megéri! Több barátnőm is szült már nála és mindenki maximálisan elégedett volt vele, és eddig nekünk is csak jó tapasztalataink vannak.
2009. ápr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hol van a magánrendelése, és mennyit kér érte?
2009. ápr. 15. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi pedig Márton Virág doktornőhöz járunk, nála szültem az első babómat is és most a másodikkal is hozzájárunk. Nem pénzéhes!! Nincs magánrendelője, a klinikán megtalálod, igaz kicsit sokat kell rá várni, mert sokat van műtőben, de nagyon megéri! Én nagyon szeretem.

De a Sikó is jó doki egyépként, akit az alőttem lévő írt.

Sok sikert valamelyikhez!!!

2009. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Újszegeden van magánrendelése a Bérkert utca 11 szám alatt és mi 10.000,-t szoktunk adni a vizsgálat végén, mert kérünk mindig képet is a babáról.
2009. ápr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!