Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 30 hetes UH-on az orvos...

Ha a 30 hetes UH-on az orvos azt mondta, hogy kislány lesz a Baba, akkor már ez biztos?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesz biztos, ha kibújik!!! Általában meg tudják mondani, de előfordult már az ellenkezője is!
2010. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták akkor biztos,ha kibújik.Nekünk a 32.héten kislányt mondtak és amikor kibújt akkor a "kislányomnak"fügyije volt!De azért ez a ritkább verzió,a legtöbbször tutira megmondják!
2010. jún. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem a huszon akárhanyadik héten azt mondták kislány. Igaz nem 100%-ra, mert nem látszott jól. 2 hét múlva mentem 4D-re, ott már jól látszott, hogy kukija van. Másik sztori: a szomszédban van egy 1 hós kisfiú. Na őt kislánynak nézték az összes uh-n, úgyhogy tényleg akkor biztos, ha már kint van...:)
2010. jún. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

na ne paráztassatok be mégjobban! :-D

18.genetikai UH kislány. 20 hetes 4d kislány 21 hetes magénorvosnál Uh kislány.Fénykép alulról a popsi felől hogy kislány...hát remélem nem lesz kukija a jányomnak....ebben az esetben is van még kétség? :-) ezekután már nem tudom mit higgyek.

2010. jún. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem mutatta meg magát, a 28. heti uh-n azt mondták úgy néz ki h kislány, de csak azért mert nem látnak semmit. Kisfiú bújt ki. méég jó h emleges cuccokkal készültem:D

Volt egy csaj a kórházba akinek a bnőjének még az utolsó uh-n a 39-40. hét környékén azt mondták h lány, rá pár napra kinőtt a kukaca:D de ezek a ritka esetek, ált megtudják mondani

2010. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!