Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az orvos a 20. héten azt...

Ha az orvos a 20. héten azt mondja a babára, hogy "lányos", akkor szerintetek mennyi az esélye, hogy kislány lesz? Vehetem biztosra?

Figyelt kérdés
Még nem akarok vásárolni semmit - egyelőre, de már olyan kíváncsi vagyok. :)
2009. szept. 15. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
59%: vagy lány lesz vagy fiú! Ultrahanggal se mindig lehet megmondani, ilyen saccolás meg nem jelent semmit.
2009. szept. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs: 50% - az elöbb mellényultam
2009. szept. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogyhogy azt mondta hogy lányos??? most vagy látta konkrétan hogy LÁNY vagy nem...ezt hogy lányos...ezt nem igazán értem..nem is szokták mondani ha nem látják úgy majdnem biztosra a dolgot.

De ha viszont úgy fekszik, és jól kivehető minden részlet akkor egy gyakorlott UH-s az megmondja hogy lány e vagy fiú.

De azt mondják amúgy h a fiú a biztosabb.

Nekem a fiamat is megmondták 18 hetesen, teljesen egyértelműen mutatta mije van :) meg a lányomat is megmondták szintén 18-19 hét körül.

De nem igy, hogy "lányos" hanem konkrétan a kuki és zacsi hiányát.

2009. szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En csak azt mondom, hogy meg ne vedd 100%-ra. Eppen ma valaszoltam itt valakinek a szules kategoriaba, hogy baratnomnek is kislanyt mondtak a 20 het korul, jol be is vasaroltak lanyos cuccokbol es azota ket doki is azt mondta, hogy kukis lesz. Most mar ok is ugy vannak vele, hogy 50% fiu 50%, hogy lany lesz. Persze nagyreszeben azert bejon amit a dokik mondanak de szerintem nem szabad 100%-ra menni.
2009. szept. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát,hogy hogy hogy:DÚgy hogy nem volt egyértemű mi bújkál a lábai között:D

Én a helyedben még nem készülnék mind a kettőre,mert nagyon nem volt biztos az uh-os:DA következő alkalommal szerintem már látni fogja:)Nekünk is csak a 23.héten derült ki,hogy ki bújkál a pocakomban,mert egy kicsit szégyellős volt a drága,nem is tudom kitől örökölte:P(hát tőlem nem az tuti:D)

Ha már szeretnél vásárolgatni,akkor is tudsz már ágyat,pelusozót..a testil még utolsó nap is rá ér:)

2009. szept. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy 100%-ra csak a fiút tudják megállapítani, mert az ugyebár egyértelmű!

:-))

2009. szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!