Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi tisztasági betétet...

Mennyi tisztasági betétet használtok el egy nap?

Figyelt kérdés

Annyira utálom a folyást, de a betéte még jobban. Nagy kínok árán elkezdtem használni, de ugyanúgy kellemetlen a folyás, mintha nem is használnék, szívem szerint óránként cserélnék betétet, de az meg egy vagyon lenne....

Ti hogy vagytok ezzel?

Amúgy a micro Libress betét és egy sima tisztasági betét között van valami ? A libress pici, a sima tisztasági meg hzosszú...

28 hetes vagyok


2009. dec. 12. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is használtam végig, napi 1-2szer cseréltem. Szülés után néhány hétig jön a Tenna, úgyhogy jobb ha hozzászoksz a gondolathoz..:-)

Viszont 13 hónapos a fiam, szoptatom és se folyás, se mensi, se betét......

2009. dec. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szia az orvosod nem mondta hgoy gombás fertőzésed van, nekem mind a három kislányommal volt minden hoonapban csináltam egy pevaryil g kúp kúrát és így abbamaradt a folyás
2009. dec. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs fertőzésem, minden rendben, csak a "szokásos terhességi folyás.."
2009. dec. 12. 23:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél Discreet multiform tisztasági betétet az olyan mintha nem is lenne és mindegy milyen bugyihoz használod.
2009. dec. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Libresse Natural pantyliners jött be. Nem túl vékony (az összegyűrődik), nem túl nagy, nem vastag... Én naponta kb. 3-4-et használok. (ne hagyd, hogy megijesszenek, nem minden terhesség alatti bő folyás gombás(-:ha meg nincs semmi színe, szaga, akkor meg nehogy kezeld magadtól valami kúppal! Ez egy teljesen normális védekezési mechanizmus a hüvelyed részéről. Nekem az eleje óta van, viszonylag sok, de nincs benne sem baci, sem gomba...)
2009. dec. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Én is gyakran cserélem, de nem Libresse-t vagy hasonlót használok, hanem 100Ft-os boltban veszem nagyon olcsón :) A célnak megfelel, és pár óránál úgysem hagyom bent tovább.
2009. dec. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem félek, tudom, hogy nincs baj, és nem akarom kezelni sem magam.

Csak utálom a betétet...:-((

És unom ezt a folyást, olyan kellemetlen....

2009. dec. 13. 09:59
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a dm-ben veszek jessa-t, 300 ft körül van, 30 db, a sárgadobozos, a kék az vékony, jah flexiform, mert én tangát hordok de van sima is.
2009. dec. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem használok betétet, nem annyi a folyásom, hogy kellemetlen legyen, azért estére pecsétes a bugyim, de így is sokkal kényelmesebb, mint a betét. Volt egy periódus, mikor az elején féltem a vetéléstől, akkor biztonságból tettem be egy-egy betétet, de a legolcsóbb, legkisebbet használtam, az Aro-sat a Metróból
2009. dec. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem jó a tisztasági betét mert simán átázik. Menstruációs betétet használok, a kisebb fajtát. De persze nem árt sűrűn cserélni ezt is, ez nem ázik át, nem azért hanem mert nem jó hogy benne "pang" a nedvesség.
2009. dec. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!