Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Milyen tisztasági...

Kismamik! Milyen tisztasági betétet használtok?

Figyelt kérdés
Elég sok a folyásom, utrogestan-t is használok, ezért semmi nem marad szárazon. Amit eddig használtam betét, az illatos és a folyással keveredve büdös. Abbahagytam a betétet, hogy vajon a folyás szagos, vagy a kettő együtt, szerencsére a folyásnak semmi baja. Melyik az a betét, ami nem illatos és ajánljátok?
2009. okt. 1. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Carefree jött be, a sima "pamut", és az aloés, de te illatosat nem akarsz...

Nem olyan, hogy 20 percután már nem ragad, szív elég rendesen is, és ecopakkban jó az ára is, 58 db-os csomagban szoktam venni, ahol épp akciós. :)

Én is Utrogestant használok, muszáj naponta többször cserélnem a tisztaságit is...

5 hetes

2009. okt. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Naponta én is cserélem 3-4 alkalommal, de amit én használok az nem jó... Zöld és talán Kamill? Nem kelek fel megnézni most. :)
2009. okt. 1. 13:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 100Ft-os boltban veszek sokkal olcsóbbat, mint a márkásak. A célnak megfelel, nem szagos, nem illatos. Nekem is naponta több szükséges.
2009. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én naturellát használok, szerintem elég jó. Annak ellenére, hogy kamillás alap, szerintem semmi illata nincs. És nagyon sokat kibír, jól ragad(néha alig bírom kiszedni:).
2009. okt. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Libress Naturalt használok,nekem nagyon bejött.
2009. okt. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Carefree-t használok,ami jó tangába is meg bugyiba is.Illatosat szoktam venni,de van ugyanilyen ami nem illyatos.Nekem bevált.Én naponta egyet használok,de ez ugye folyás mennyiségétől függ.
2009. okt. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!