Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan aki az utolsó...

Volt olyan aki az utolsó pillanatban elállt az abortusztól?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tudok egy nőről, aki az ötödik gyerekével a műtőből sétált ki. Ezt akkor mesélte, mikor a hatodikat szülte meg.
2011. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen az utolsóban, de már megvolt az engedély, már be kellett volna feküdnöm, amikor elmentem a dokimhoz és szóltam, hogy lefújva... Lassan 3 éves a lányom, ő a 4. gyermekünk.

Az egyik ismerősöm már be is feküdt, tolták a kezelőbe, hogy feltegyék a tágítót, mikor megállította a műtős fiút és lemászott a kocsiról... összepakolt és hazajött :)

2011. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már a vizsgálatok is megvoltak, és ki volt írva a műtét időpontja, egyszerűen nem mentem be a kórházba. 10,5 hetes a kislányom és imádom!
2011. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Már volt 2 nagyobb gyerekem. Mikor kiderült hogy terhes vagyok nem tudtam hogy örülje-e neki. Megbeszéltük a férjemmel hogy vetessük el, persze ő nem igazán akarta hogy megtegyem. Pénzt befizettük, eltelt a 3 nap és én befeküdtem, 9:40-kor szóltak hogy én jövök, bementem a műtőbe és rámjött a bőgés. Mondták hogy ha szeretném várhatunk pár percet míg megnyugszom, de ekkor valami megszólalt bennem és ugy döntöttem hogy nem tudom megtenni. Örülök hogy igy döntöttem.
2011. jún. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Bocsánat az offért, de szívmelengető ilyeneket olvasni. Bölcsen döntöttetek végül.
2011. jún. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Off: csatlakozom, annyira jo ezeket olvasni!:)
2011. jún. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves 22:36-os válaszoló!

Olyan megható a történeted!!!

És utána mit csináltál?Telefonáltál a férjednek?Mit szóltak ott a dokik?És mit szólt a párod(gondolom örült :)?Azóta meg van a baba?

És tényleg jó olvasni ezeket!!!:))

2011. jún. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A 22:36-os vagyok. A férjem dolgozott estig ugy hogy nagy meglepetés volt neki, de igen nagyon boldog volt. Az orvosom csak mosolygott és azt mondta hogy jól döntöttem. Olyannyira hogy a 2 fiú mellé kapok 3 hét múlva egy kislányt.
2011. jún. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hű ha ez aztán a jó hír!!!:)

Látod nem hiába adta az Isten a harmadikat.Most csak találgatnál ha elmentél volna az abra hogy lehet hogy kislány lett volna???

De jó nektek és szívből gratulálok.

Nekünk is 2 fiú van,de ha 100 %-ra tudnám hogy a 3. lány akkor bevállalnám de ezt nem lehet tudni.

Könnyű szülést neked és sok boldogságot!!

2011. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kedves bevállalós 3. babát váró válaszoló! Én is ugyanúgy jártam, mint te, igaz, nem feküdtem be abortuszra, még előtte eldöntöttük, hogy marad a baba. Két nagy gyerekem van 16 évesek, most 7 hetes a pici. Minden nap hálát adunk a férjemmel, hogy megtartottuk angyalkánkat!Sok boldogságot neked is!
2011. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!