Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szedi a magne B6-ot van...

Aki szedi a magne B6-ot van hasmenése? Ilyenkor abba kell hagyni? Vagy ez természetes? Ha tünet a hasmenés nem árt a babának? Hágy szemet kell bevenni belőle?

Figyelt kérdés
Az orvos mondta hogy szedjek terhes vitamint és akkor rákérdeztem hogy magnét is szedhetek e?Azt mondta hogy igen.De nem mondta mennyit én sem kérdeztem mert utánna elterelődött a szó.De most megy a hasam.Tuti hogy a magnétól mert E vitamint is szedek de már előbb szedtem a magnétól és nem volt bajom.Elevitet még nem váltottuk ki.Szedjem továbbra is?Lehet fölhívom az orvost csak attól félek nehogy aztmondja hogy ilyen kis piti üggyel hívtam.Köszi a válaszokat.
2009. márc. 19. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én addig, amíg nem kezdődtek a haskeményedéseim napi 3*1 db magne B6-ot szedtem, mert a terhességem elején görcsölgettem. Emellett szedtem napi 1 elevitet. Amióta viszont már gyakorivá váltak a haskeményedések, azóta napi 3*2 db magne B6-ot szedek. Nekem is volt hasmenésem, amikor elkezdtem, de kb. 1 hét alatt normalizálódott a helyzet:)


Remélem tudtam segíteni:)


Üdv 33 heteske

2009. márc. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A magnézium okozhat hasmenést
2009. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen tudtál segíteni!!!Akkor nemhívom föl az orvosomat.Nagyonszépen köszönöm a segítséget!!
2009. márc. 19. 09:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6. hetes koromtól vérzés után kellett szednem a magnét, napi 3-szor 2-t. Mindig hasmenésem volt tőle. Úgy távozik a felesleg, állítólag. Úgyhogy semmi gond nem lesz!!
2009. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!