Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mellfeszülés a terhesség...

A mellfeszülés a terhesség hányadik hetében jelentkezett nálatok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
6-7. héten
2011. jún. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már a pozi teszt előtt, tehát nemvárt előtt két nappal.
2011. jún. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint változó. Azért tettem fel a kérdést, mert nekem 3 napja késik a menzim, viszont nincs mellfeszülésem. Nem merek tesztelni, mert az elmúlt fél évben már annyi negatív tesztet kellett "megélnem", hogy már nincs lelkierőm hozzá. De akkor még van remény, most úgy érzem az első válaszból...
2011. jún. 5. 09:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Erre nem igazán lehet alapozni, mert valakinek egyáltalán nem feszül a melle. Menstruáció előtt szokott feszülni amúgy? Nekem igen és ez nem szűnt meg a terhesség alatt sem. De egy barátnőmnek meg egyáltalán nem feszült egyik gyerekénél sem. Tehát ez változik.

Ha 3 napja késik, akkor már tesztelhetsz. Ez az egy, ami kimutatja a terhességet. Ha sok a kudarcod, akkor érdemes orvoshoz fordulni, hátha csak banális a probléma, amin könnyű segíteni..!

2011. jún. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem szokott feszülni menstruáció alatt. Viszont amikor a kisfiamat vártam, akkor volt mellfeszülésem, csak nem emlékszem már így 3 év után, hogy mikor is kezdődött... Már voltam orvosnál, átnézett ultrahanggal, mindent rendben talált. Komolyabb meddőségi vizsgálatra csak 1 év próbálkozás után lehet menni azt mondta. Nem értem miért nem sikerül, a kisfiammal első "próbálkozásra" sikerült. Ma már biztos nem tesztelek, nem akarom ezt a szép napos vasárnapot elrontani egy esetleges negatív teszttel...


Köszönöm a válaszaitokat.

2011. jún. 5. 09:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia,

van híred?

2011. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!