Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt terhesség megszakí...

Akinek volt terhesség megszakítása mennyi idő után jelentkezett az első vérzése?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 17:52
 1/8 anonim válasza:
Hat hét mulva.
2011. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nekem nagyon sok idő volt mire megjött 2 hónap volt ha jól emléxem :S azthittem sose jön meg többet
2011. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És addig voltál együtt a pároddal, ha igen mivel védekeztetek?

Mert én írattam fel gyógyszert, de ugye azt addig nem szedhetem amíg meg nem jön.

2011. ápr. 21. 18:21
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

gondolom gumióvszerről még nem hallottál

de nem muszáj, ki lehet kapartatni akárhányszor

2011. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!!

Már ne is haragudj meg, de képzeld hallottam róla, de nem erre a védekezési módszerre gondoltam, hanem valami egyéb másra. És mielőtt elkezdesz nekem itt okoskodni közlöm veled, hogy nem jókedvemből volt abortuszom, hanem mert beteg volt a babám. Úgyhogy légyszíves kímélj meg a bántásnak szánt mondataidtól, mert nem vagyok rá kíváncsi.

Köszi!!

2011. ápr. 21. 18:54
 6/8 anonim válasza:
Szia!nekem azt hiszem 1 hónapra rá jött meg.de ez alkat függő is.
2011. ápr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát jó bunkó volt ott valamelyik!


Gondolom fogalma sincs milyen érzés elveszíteni egy babát önhibán kívül. Nem kívánom senkinek az érzést! Én teljesen megértelek!



Nekem magzatelhalásom volt és művi befejezés kellett. A műtét után pont 5 héttel jött meg az első mensi.

2011. ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is missed ab-om volt és 5 hétre jött meg utána.
2011. ápr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!