Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ínygyulladás, mint terhesség...

Ínygyulladás, mint terhesség velejárója mikor jelentkezett nálad?

Figyelt kérdés

Elképzelhető, hogy már 6-7 hetesen érzékenyebb a fogíny? Vagy ez csak véletlen egybeesés lehet?


Köszönöm a válaszokat!


2010. okt. 22. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Elképzelhető, nekem is a terhesség elején vérzett és érzékeny volt az ínyem, de elmúlt egy idő után. Boldog babavárást!
2010. okt. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem a terhesség végéig maradt az ínyvérzés. Aztán pedig magától rendeződik.

Próbáltam kezelni, de ilyenkor hatástalan. Ez a hormonális változások következménye.

Boldog babavárást!

2010. okt. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jujj, nekem mar nagyon az elejen kezdodott, mar akkor is volt, amikor nem tudtam, hogy babas vagyok. Kb a 3.-4. het korul. Nem tudtam elkepzelni mi lehet a baj, arra fogtam, hogy a bolcsessegfogam no, es amiatt gyulladt be(am valoszinuleg az is kozrejatszott). Aztan elojott meg vagy 3-szor 16. hetig... Ugyhogy szerintem nem egyszeruen veletlen egybeeses. Babasoknal sokszor elofordul, plane az elso trimeszterben.


Ezt a kerdest en irtam ki, remelem neked is segitsegedre lesz :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2010. okt. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 22+5 hetes vagyok, és még mindig rengeteget vérzik az ínyem. A doki azt mondta, gyakrabban kell mosni, akkor is, ha vérzik, mert ha csak egy kicsi lepedék is marad rajta, attól még jobban begyullad. Pont ma voltam megint fogászaton, és ma azt is hozzátette, hogy használjak fogselymet is.
2010. okt. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is az elején vérzett, aztán később elmúlt. én se tudom azóta se, hogy véletlen volt-e. de kb ez volt az első tünet, ami miatt gyanakodni kezdtem.
2010. okt. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt mensi előtt már ez volt az első jel.
2010. okt. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


Sajnos én már nagyon rutinos vagyok ebben, a második babámat várom. Már kitapasztaltam, hogy mit használjak rá (Parodontax nagyon bevált), csak meglepődtem, mert az első terhességemnél ez csak a 20. hét körül jelentkezett. De akkor ezek szerint ez sem rendkívüli, hogy már az elejétől... :-(


Köszi még egyszer mindenkinek!

2010. okt. 22. 11:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az elejétől vérezgetett, a terhesség végére szinte ömlött a vér a számból, mikor fogat mostam. Amúgy én is Paradontaxot használtam, ami egy ideig segített, de a végén már nem. Amúgy szülés másnapján már nem vérzett az ínyem!
2010. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!