Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek egyutt lenni a parommal....

Félek egyutt lenni a parommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok, nem veszelyeztetett, egyszer sem vereztem, de azert sajnalom a paromat , es nem tudom hogy merjek e bele vagni a sexbe.allandoan verzestol tartok, annyiszor olvasom hogy X szemely egyutt volt a parjaval es verezni kezdett, azt nem tudnam megbocsajtani ha netan ez tortenne velem is
2009. márc. 19. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem beszéld meg a nödokiddal biztos vagyok benne hogy ö segit neked megnyugodni e téren.
2009. márc. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi. nem tudom merjek e kockaztatni, az a baj hogy az anal meg oral dolgokat nem szeretem, plane terhesen undritonak talalom, a sexre meg volna kedvem csak felek
2009. márc. 19. 10:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad így aggódni ez miatt!A sex természetes dolog, ne ártasz vele a babának!Mi ugyanúgy élünk sexuális életet a párommal mint a terhesség előtt, pedig én egyszer barnáztam is utánna,de a dokim megnézett és azt mondta, hogy nincs semmi baj!!!Annyit javasolt, hogy próbáljuk kicsit kisebb "intenzitással":):)
2009. márc. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi nemhogy ugyanannyiszor, hanem többször vagyunk együtt, mert kívánósabb lettem.

nem szabad, hogy ilyen butaságokon agyalj: normál terhességnél a szex egyáltalán nem okoz semmiféle bajt.

Akinek meg nem szabad, annak úgyis mondja az orvos.


Addig csináljátok, míg nincs útban a pocak, mert nekünk bizony már egyre bonyolultabb! :)

28hetes

2009. márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáljátok meg,csak óvatosan.Ha nem vagy veszélyeztetett,és a dokid nem tiltott el,akkor lehet.Én is így voltam ezzel,persze én már a vége felé közeledek,és már nem lehet.De valahogy kibírjuk.
2009. márc. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!