Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18-19 hetes kismamik. Tudjatok...

18-19 hetes kismamik. Tudjatok hogy mikor, hanyadikan fogant a babotok? Nekem szabalytalan volt a ciklusom, es tobbszor voltam egyutt a parommal. Koszonom

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 09:58
 1/9 A kérdező kommentje:
amugy 18+3 hetes vagyok
2009. márc. 21. 10:03
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz én már 20hetes vagyok,de én nem tudom pontosan mikor fogant! Nekem is szabálytalan volt,de nekem nagyon,és igy nem tudom! A lényegen számomra igazából nem változtat. Nekem a méretek alapján állapitották meg a terhességi kort. Azóta is van ,hogy mondják elképzelhető,hogy előrébb járok már,mint amit számolnak,de én ugy vagyok vele majd szülésnél kiderül!

Te mikorra vagy kiirva?

2009. márc. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szia. augusztus 19.-re.az utolso mensi alapjan is es az ultrahang alajan is augusztus 19.-re.akkor egyezik minden ugye?amugy meg egy utolso 3.ik idopontot még fognak mondani a szules varhato idopontjara, de ha mar ketszer megegyezik a datum akkor nem lehetek 2-3 hettel idosebb babas
2009. márc. 21. 10:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Sztem egyezik!
2009. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nov. 14-én volt utoljára mensim, és aug. 21-re vagyok kíírva. Neked nov.12-én lehetett az utolsó.
2009. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 18+1 hetes vagyok, akkor a tiéd pont jó!!
2009. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szia. pontosan eltalaltad. november 12.én volt az utolso mensim.szamitasok szerint november 26-28 korul eshettem teherbe. korabban biztosan nem mivel a szul.idopont egyezik, gondolom a 20 heti UH is egyezni fog. neked milyen meretek voltak az UH-on?en 6+5 hetesen voltam, akkor 8mm volt, aztan 11+5 pedig 47 mm volt.szerintem picike, de a doki szerint egyeznek a meretek a heteim szamamval, tehet idosebb babas nem lehetek. te kb. hanyadikan estel teherbe?
2009. márc. 21. 13:34
 8/9 A kérdező kommentje:
pontosan egyezik ezek szerint, koztunk pont 2 nap elteres van:)
2009. márc. 21. 13:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem még pontosan nem tudták megállapitani, hogy hány hetes vagyok. Hétfőn voltam ultrahangon és 14/1 voltam, szerdán voltam dokinál ott már 15 hetet mondtak.

Szerintem az ultrahang volt pontosabb számításaim szerint.

2009. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!