Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hete volt egy vetelesem....

2 hete volt egy vetelesem. Mikor lehetek egyutt a parommal legkozelebb? Es mikor probalkozhatunk ujra babaval?

Figyelt kérdés
Az orvos a korhazban azt mondta varjam meg az elso menszit aztan mar lehet probalkozni.Mas azt mondta varjak vagy 6 honapot.
2008. ápr. 2. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Sztem nem kell fél évet várni. Várd meg az első igazi, ciklusodnak megfelelő mensit, és rajta.

Nagyon sok szerencsét kívánok nektek!

2008. ápr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2 hét általában hogy együtt legyetek és 6 hetet szoktak javasolni hogy regenerálódjon a méhed az újabb próbálkozásig.

ja és ne görcsölj, bízd a véletlenre. Sok sikert.

Üdv. 25 hetes kismami

2008. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem hétfőn volt missed ab után művi terh befelyezés. A szex attól függ, hogy volt e műtéted. Ha korai terhességet vetéltél el, és nem kellett befelyezni, akkor az első mensi után lehet szexelni. Nekem nem volt vetélés, csak elhalás (10 hetes volt a baba :o( ), és műtét volt. A doki azt mondta, ugyanúgy, mint szülés után, ki kell várni a 6 hetet, kontroll, és ha minden ok odabent, akkor lehet szexelni. Próbálkozni pedig a második szabályos mensi után lehet, ha a lelked is úgy érzi. hogy készen áll egy újabb terhességre.

Sok sikert! :o)

2008. ápr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem tavaly júniusban volt egy vetélésem. 6 hétig nem lehettünk együtt, és a doki azt mondta, hogy a szakirodalom 6 hónap várakozási időt javasol, de ők a gyakorlatban 3 hónapot szoktak mondani. Én októberben lettem babás, és most már 25 hetesek és egészségesek vagyunk.
2008. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Nekem október 17.n volt vetélésem orvos 6 hét pihit javasolt nem bírtuk ki:) 3 héttel vetélésem után együtt voltunk és teherbe is estem orvos szerint ha megmaradt a baba akkor nincs gond.Azóta is szépen fejlődő panaszmentes babóm van.

2008. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia

Először is nagyon sajnálom,Másodszor pedig megoszlanak a vélemények orvosok között is. Nekem mondtak utána 6 hónapot, 3 stb. viszont igaza van az előttem szólóknak úgyis jön a bébi ha ő jönni akar. És a szervezetedben most van egy csomó olyan "anyag" ami elősegíti a beágyazódást. Következő mensi után szerintem nyugodtan próbálkozzatok, ha megmarad akkor tuti hogy ő lesz a "kiválasztott". Sok sikert, és egészséget!

2008. ápr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!