Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi csíkok fognak...

A terhességi csíkok fognak halványodni?

Figyelt kérdés

26 hetes kismami vagyok. Eddig 3 kilót híztam, de mégis csúnya lila csíkos lett a hasam. Nagyon bánt.Pedig rendszeresen kentem.

Azzal vigasztalnak, hogy szülés után gyöngyház színű lesz és nem ilyen ronda lila.

Igaz ez?


2009. márc. 19. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
igaz, de kell hozzá egy kis idő, nekem kb 5-6 hónap után lett világos . Alkati dolog egyébként, van aki nem keni és nem lesz neki. úgy tűnik mi nem voltunk ezzel szerencsések. , de a babó a lényeg.. :-))
2009. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy igaz!

Nekem 11 éves korom óta csíkos a csípőm meg a mellem, mert olyan gyorsan nőttem meg, hogy a bőröm nem bírta követni.

Sajnos arra már nem emlékszem, hogy meddig marad lila. De ne aggódj, nem örökre.


A Vichy krémre mondják, hogy nagyon jó, gyorsan halványítja a már meglévőt és a megelőzésben is jó. Én is fogok venni, de még nem nőttem akkorát, hogy feszülne as bőr (28 hetes vagyok)

Mivel kented, ami nem használt?

2009. márc. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Egyébként neked nagyon feltünő maradt?

Úgy szeretnék még nyugodtan felvenni egy fürdőruhát és nem szégyenkezve.

Tudom, hogy a baba mindennél többet ér, de valahogy engem ez nagyon gátlásossá tesz.

2009. márc. 19. 11:30
 4/7 A kérdező kommentje:

Használtam Avon krémet, amit erre való és a DM-ben kapható mama olajat.

Mégsem úsztam meg.

2009. márc. 19. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 32 hetes vagyok, és 10kg jött rám, és most vettem észre, hogy a köldökömnél megjelentek a csikok:(. Pedig azt hittem megúszom. Én sima testápolóval kenem, a lényeg hogy hidratáljuk. A Vichy krémet használta a barátnöm, és semmit sem használt, nagyon csúnya a böre még mindig, pedig már 4hónapja szült.
2009. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem a melleim nagyon sokat nőttek az első 12 hétbe azóta alig nőtt el is kezdtem kenegettem mindennel sokkal szebb lett van ahol halvány barnás de van ahol szinte alig látszik persze olyan már nem lesz mint volt

36 hetes

2009. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sose szégyenkeztem a csíkjaim miatt, igaz, 14 éve vannak, megszoktam.

Pedig minden fürdőruhámból kilógott. Ne aggódj, csak most látod ennyire tragikusnak, ha elhalványodnak, alig lehet majd észrevenni.

2009. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!