Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a haskeményedést méhösszehú...

Ha a haskeményedést méhösszehúzódással lehet magyarázni úgymond edzés a szülésre, akkor mégis ez mennyire normális 19 hetesen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyiszer van,egyszer-egyszer naponta nem gond,de ha rendszeresen,naponta többször megismétlődik,akkor érdemes orvossal bezsélni,írna fek gyszert,és sok pihi.
2009. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocs,beszélni,és fel
2009. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A dokim No-spa-t írt 2*1-et,sok helyen olvastam hogy magnéziumot szednek a kismamák.
2009. márc. 19. 15:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Én nemsokára végzek a terhességemmel, és végig voltak összehúzódásaim, a dokim szerint nagyon jól vagyunk, így ha magamból indulok ki teljesen normális.

Nekem voltak eddig jóslóim, enyhe menzis görcseim, ritmikus 3perces nagyon erős fájásaim, amik ahogy jöttek mentek is, mégis egyben vagyunk, zárt méhszájjal, helyén van minden a pici is aktív.


Amúgy kb félidő körül valóban elkezd finoman gyakorlatozni a méh, ami fokozatosan erősödik.


Sok boldogságot

2009. márc. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok,a dokid biztos jobban tudja,én is magnéziumot szedtem,.nekem is nagyon sokat keményedett 17. héttől,ezért kérdeztelek mennyit.Én kórházba kerültem,mert nem vettem komolyan a pihenést,25 hetesen,de szerencsére nem lett baj,nekem nagyon sokat keményedett,még ülve is.
2009. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Furi,hogy egyből No-spa-val kezdte a kezelést,nekem például-28 hetes vagyok-2xfél magnesium citrici olyan szépen lecsökkentette a keményedések számát,hogy csak egyszer kétszer érzem naponta,az meg nem gond.Ráadásul a magnézium karban tartja a vérnyomásomat és a pulzusomat is,mert kicsit magas volt mindkettő.De hát a doki jobban érti a dolgát,mint én laikus,úgyhogy ne változtass semmiképpen a kezelésen,esetleg felvetheted neki a magnéziumot,bár nem nagyon szeretik,ha a kismamák okoskodnak.
2009. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem reggel este kell egy-egy magne B6-ot szednem rendszeresen. A doki le is tolt, miert csak hebe-hoba szedtem.


angliai kismama

2009. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Foleg akkor kemenyszik amikor jarkalok,peldaul reggel meloba menet es delutan amikor megyek hazafele.
2009. márc. 19. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!